בירור על בי"ס לאימון אישי ועסקי בצפון

מוצגות 15 תגובות – 46 עד 60 (מתוך 61 סה״כ)
  • תגובות
    שינוי בחיים

שבת שלום לכם.
    שמי רינת ואני אחרי גיל 40 לא נשואה,גם אני עברתי תקופה לא קלה בחיים שלי ואני מאוד רוצה לעשות שינוי בחיים. במהלך השנים עשיתי דברים שבגללם פיספסתי הרבה דברים בחיים,ואני מאוד רוצה לעשות שינוי לא רק מבחינת זוגיות אלא גם בחיים בכלל. למשל אפילו תחביבים. אבל אני לא נותנת לעצמי את האפשרות לשנות דברים בחיים גם יש לי פחד לשנות. אני מאוד אודה לכם עם תוכלו לתת לי איזה כיוון קטן מה ניתן לעשות כדי לשנות דברים אפילו משהו קטן,אני מאוד מודה לכם שתהיה לכם שבת מקסימה.

שינוי בחיים

שבת מקסימה.
    אני אחרי גיל 40 לא נשואה גם אני עברתי תקופות לא קלות בחיים שלי,ואני רוצה לעשות שינוי בחיים,לא רק לגבי זוגיות אלא אפילו בתחביבים.הבעיה שקשה לי לשנות הרגלים ודברים במשך שנים עשיתי דברים שבגללם היום אני לא נשואה ולצערי לא הקמתי משפחה ואני מצטערת על זה.מה ניתן לעשות כדי לשנות דברים אפילו קטנים כמו תחביבים למשל? 
    תודה.

שינוי קטן

היי רינת
    כל הכבוד שהרמת לעצמך את הכפפה וכתבת את ההודעה. 
    זו כבר התחלה. עשית כבר משהו קטן שיכול להיות הצעד הראשון לשינוי שאת רוצה.
    אבל בואי נבין קודם מהו אותו שינוי שאת רוצה לעשות בחיים.
    איזה תחום הכי בוער לך לשנות?
    קחי דף. רשמי למעלה את הנושא. 
    כתבי כמה משפטים על איך את רואה את עצמך בתחום הזה בעוד שלושה חודשים. כתבי את זה כמה שיותר מפורט. מה את לובשת? איך את מרגישה? איך את קמה? סדר יום. כמה שיותר פרטים.

עכשיו,
    מה הדבר הכי קטן שאת יכולה לעשות היום (היום! לא מחר!) כדי לקדם את עצמך לכיוון?
    ככה עשי בכל יום במשך הימים הבאים. כל יום תבדקי מה הדבר הכי קטן שאת יכולה לעשות כדי לקדם אותך  לכיוון מה שכתבת.

תבדקי איך זה מרגיש לך. האם זה מרגיש שזה הכיוון? אם כן, המשיכי.
    אם לא – בדקי שוב איך את רואה עצמך בעוד 3 חודשים.

כדי לא להתקע בלופ המחשבתי את יכולה לתת למוח שלך כיוון של חשיבה לצאת ממנו ע"י עשייה. לא מחשבה, אלא עשייה. ובשביל זה הצעדים הקטנים מגיעים.
    וכשתרגישי מוכנה, כמו בחדר כושר שמעלים למשקולות יותר כבדות – עשי צעד קצת יותר גדול. ואח"כ יותר גדול. וכו' וכו'.
    אבל תתחילי במשהו. בדבר הכי קטן. פשוט תעשי.

אם זה למשל ציור כתחביב, אז כנסי ליוטיוב ותחפשי "איך מציירים עץ", וכל יום במשך הימים הקרובים נסי לצייר כמו שמתארים. עד שתרגישי שבא לך עוד צעד.

אם זה בזוגיות, נסי כל יום להרים טלפון למכר אחר ולשאול אם יש לו מישהו מהחברים של החברים שפנוי. או אפילו מעשה יותר קטן מזה, למשל להירשם לאתר היכרות כלשהו, וכל יום לחפש בו מישהו אחד שמעניין אותך.

חשוב להדגיש שאלו רק דוגמאות. את זאת שאמורה להחליט מה הצעד ומה עוצמתו. זה לפי איך שמרגיש לך. אף אחד לא יודע מה באמת מתאים לך חוץ ממך.

לצאת מתקיעות

אהלן אילנה!

אימון אישי אכן מתעסק גם במקרים כאלה.
    אבל בואי ננסה רגע להבין מה בדיוק קורה שם, באותם הרגעים.

מה ז"א "פתאום" לא מתחשק לך לעשות את אותה העשייה? מה השתנה בין השנייה שלפני התקיעות לזו שבה נתקעת?

ליאור סגל, אימון אישי – קואוצ'ינג
    [email protected]

פייסבוק ויוטיוב: "ליאור סגל, אימון אישי"

אתר: http://liordesk.wix.com/lifecoaching

היי ליאור

קודם כל תודה על  העזרה,דבר שני שכתבת להיות בעשייה,התכוונת לכל עשייה? או רק בתחום שאני רוצה? מקוה שהסברתי נכון.ודבר שני אולי אני יכולה לחלק את מה שאני רוצה להתקדם אליו נגיד שעה ביום ואחר כך לעלות את זה? 
    תודה ליאור,שבוע מקסים.

המשך

אם הבנתי נכון בקשר לעשיה כדי לא להישאר במחשבות זה אותו עשיה של התחביב?אני מתנצלת אבל לפעמים קשה לי להבין נכון דברים,לא נעים לי לכתוב את זה אבל כתבתי.
    ממש תודה.

המשך

אתה מתכוון כדי לא להיות בלופ המחשבות להיות בעשיה ספציפית בתחביב שאני רוצה? אני מתנצלת לפעמים קשה לי להבין דברים,לא נעים לי שכתבתי לך את זה אבל הנה כתבתי.
    ממש תודה.

המשך נוסף וסליחה על ריבוי השאלות

אם אני עוזבת משהו שהתרגלתי אליו המון שנים ומתחילה משהו חדש עוד פעם כמו תחביב מה קורה אם יש נפילת מתח? כי אני יודעת שזה יכול לקרות לי.
    תודה על הכל.

עוזב את הפורום

זה בסדר לשאול שאלות. מה שכתבתי לך הן רק עצות. 
    בגדול הכוונה היא לעשות אפילו משהו קטן (או לתת זמן מסויים כמו שהצעת) כדי לקדם עצמך בעולם הפיזי, במקום רק לחשוב.

מתנצל אך בשל פנייה של הנהלת האתר, כנראה שאפסיק לכתוב כאן בפורום.
    מסתבר שיש בעיה עם כך שמאמנים אישיים מחוץ לפורום כותבים כאן.

בהצלחה!

שיהיה לך הרבה בהצלחה

נתת לי המון עזרה,תודה.

ליאור

חבל שאתה עוזב את הפורום נתת המון מעזרתך ואני מאוד מודה לך,למדתי ממך המון בפורום ואני גם מסתכלת בסרטונים ביוטיוב ומאוד נעזרת,מאחלת לך הרבה הצלחה בהמשך  ושוב תודה על תמיכתך בפורום.

אימון אישי

היי.במה אימון אישי יכול לעזור מבחינה אישית? 

מחמם לשמוע, בהצלחה!
    איך להרים את עצמי ממשבר בעקבות מצבו הגרוע של אבא שלי

אבא שלי חולה מאוד יש לו אלצהיימר והוא במצב גרוע לקחתי את זה מאד קשה כי אני מאד קשורה לאבא שלי ואני מפחדת לאבד אותו, אני כל הזמן עסוקה במחשבות עליו,עזבתי את העבודה את החברים בקושי יוצאת מהבית אני לא רוצה טיפול פסיכולוגי או טיפול פסיכיאטרי חס וחלילה לכן פניתי לפורום איך אני יכולה להרים את עצמי ולחזור לעצמי כדי לחזור לחיים הנורמלים שלי, בצעדים קטנים בינתיים? שנה טובה,תודה.

איך ליצור לעצמי חיים חדשים אחרי תקופה קשה

המון זמן אני לא עובדת אין לי שום מסגרת מסוימת לימודים וכו' עברתי אובדן של דוד ודודה ז"ל שבוע אחרי שבוע והייתי במשבר לא קל. לשם כך עזבתי עבודה הזנחתי את עצמי הייתי במשבר מאד קשה עברתי טיפולים אבל זה לא היה זה,היום אני מרגישה הרבה יותר טוב אבל רציתי טיפ קטן איך אפשר ליצור חיים חדשים לקום בבוקר ולהתחיל את היום במשהו שאהיה שמחה כל היום מחוץ לזה שעדין אני מחפשת עבודה או לימודים כרגע אני בבית ומרגישה שקמה לריקנות אודה לכם מאד מאחלת לכם שנה טובה ומאושרת רק בריאות תודה לכם

מוצגות 15 תגובות – 46 עד 60 (מתוך 61 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.