בירור על בי"ס לאימון אישי ועסקי בצפון

מוצגות 15 תגובות – 31 עד 45 (מתוך 61 סה״כ)
  • תגובות
    לגבי פעולות קטנות

יש לך אולי הצעה לפעולה קטנה חוץ מעבודה? כי בקשר לעבודה אני עובדת,הבעיה שאני חוזרת הביתה אני חוזרת לבית ריק אני די חסרת חברה בעקבות משבר קשה שעברתי  ולחוגים ולקורסים אני קצת בבעיה כספית עכשיו. אני עובדת בעבודה די חדשה,אבל זה לבוא הביתה לרבוץ מול הטלביזיה ולמחרת ללכת עוד פעם לעבודה.
    אני מודה לך על ההתייחסות.

רציתי להדגיש שאני מאוד חברותית מטבעי

אבל אחרי שעברתי פרידה קשה,אובדן קשה אין לי היום חברה.החברה שהיתה לי התפזרה והקשר נותק.בגלל זה אני בלי חברה.ולטיפול פסיכולוגי לא בא בחשבון אני מחפשת מאמן אישי ולא פסיכולוג.

רציתי להדגיש שאני מאוד חברותית מטבעי

אבל אחרי משבר של אובדן קשה של חבר קרוב החבר'ה התפזרו ונותק הקשר אני לא מחפשת פסיכולוג אלא מאמן אישי   בגלל זה אני כיום חסרת חברה. אני לא מאמינה בטיפולים נפשיים.

פעולה קטנה

היי דנה
    קודם כל אל תלחצי. זה טבעי לחוש מה שאת חשה.
    דבר שני, שימי לב שאת פוסלת מראש כל כך הרבה דברים, כגון טיפול או קורסים וכו' – כי את "לא מאמינה בזה" או כי אין כסף וכו'. אך האם הגישה הזו משרתת אותך?
    היום את יכולה ללמוד הרבה דברים בכסף מועט, כגון לקרוא ספר.
    או אפילו בחינם – באמצעות סרטוני יוטיוב או מאמרים באינטרנט.
    נסי לחפש בגוגל "איך מתגברים על פרידה" או "איך מתגברים על משבר".
    קודם על תראי שאת לא היחידה שעוברת דברים כאלה. 
    דבר שני, אולי יהיו שם טיפים מועילים.
    אבל לדעתי הדבר המרכזי הוא להבין מה משרת אותך. האם ההתקעות הזו משרתת אותך? האם זה שאת "לא מאמינה" בטיפול כזה או אחר מקדם אותך במשהו?
    האם זה עושה לך טוב?
    אם התשובה היא "לא", נסי להזכר במשברים אחרים, אולי יותר קטנים שהצלחת לצאת מהם. איך עשית זאת? מה אמרת לעצמך בראש?
    בסופו של דבר הרגשות שלנו הם תוצר של הקולות שיש לנו בראש. אם הם שליליים וחוסמים, כגון "אני לא מאמין בטיפול" או "אין לי כסף" וזה המיקוד שלנו – אז גם הרגשות שלנו יהיו חסומים ונרגיש תקועים.
    אז במקום זה, נסי לכתוב לעצמך – מדוע  מדוע את לא מאמינה בטיפול כזה או אחר? על מה את מנסה לגונן? האם אין שום דבר בטיפול ההוא שאת כן מצליחה להתחבר אליו? 
    אולי תקראי קצת על הטיפול הזה. יש כל כך הרבה סוגים וגוונים.
    למה לפסול מראש? מה זה נותן?
    עכשיו, אני לא אומר שאת בהכרח *צריכה* טיפול. אני לא מכיר אותך. את מכירה אותך. את יודעת מה טוב לך. אני רק משקף את מה שאת מוציאה החוצה. נסי לחשוב על זה.
    מה שחשוב לך זה להתקע או להרגיש טוב?
    אם מה שחשוב לך זה להרגיש טוב, אז "פעולה הכי קטנה" יכולה להיות לכתוב לעצמך כל יום מחמאה אחת. לכתוב אותה. להרגיש אותה. להרשות לעצמך לתת לעצמך מחמאה. לטפוח לעצמך על השכם. כי זה שאת בכלל פונה וכותבת כאן בפורום זה לא מובן מאליו. זה אומר שהבנת שאת רוצה לקחת את עצמך בידיים לכיוון טוב יותר. להרגיש טוב יותר. וזה בדיוק מה שאני מתכוון לפעולות קטנות.
    לכתוב בפורום – זה לא כזה גדול, נכון?
    אבל זה כן גדול. כי את עשית פה משהו בשביל עצמך, למרות שהיית יכולה להמשיך להתבחבש עם המחשבות ולרבוץ בבית ולא לעשות את המינימום בשביל להרגיש טוב, בשביל תת לעצמך צ'אנס לחיים חדשים.
    כל הכבוד לך שחיפשת בגוגל "אימון אישי" או איך שלא הגעת לכאן. וכל הכבוד שכתבת כאן ופנית לסיוע. 
    תני לעצמך טפיחה על השכם. את ממש לא רובצת כל היום מול הטלוויזיה. הנה, כבר מצאנו משהו קטן שעשית. 
    האם יש עוד דברים קטנים כאלה?
    האם את יכולה לחשוב על עוד דברים כאלה שתוכלי לעשות?

כמה פעולות קטנות

דנה שלום.
    במקום לרבוץ מול הטלויזיה צאי להליכה בערב. אני יוצא לריצות וזה ממש מחיה אותי. ממליץ לך גם. זה בטוח יצור את האפקט ההפוך מלרבוץ מול הטלויזיה ולהשמין.
    תנסי להצטרף למפגשים חברתיים סביב נושא שקרוב לליבך. מאמין שתמצאי כאלה דרך האינטרנט.
    סעי פעם בשבוע באופן קבוע לבקר בני משפחה/חברים ככה שלא תרגישי בטדדה. אגב, תורת האימון תולה את הרגשות אך ורק בנו. גם אני הרגשתי בודד אך דרך תהליך אימון הבנתי שזה לא מדויק ויצרתי מעגל חברים קטן. שאלי את עצמך: האם באמת אין לך שום אדם בחיים? האם את באמת בודדה לחלוטין? בלי להכיר אותך אני מאמין שלא.

איך למלא את החסר בשעות הפנאי ולאחר העבודה

הי דנה,
    את נמצאת במקום מאוד מאתגר בחייך ובתוך כל זה נשמע שיש לך מוטיבציה להמשיך.
    נראה שאת מה שאת לא יכולה לעשות את כבר יודעת ואת מחפשת את הכן…מה כן אפשר לעשות וזה לא מובן מאליו ואם יש רצון גם השמיים הם לא הגבול!
    טיפ קטן: אני מאוד מאמינה בלתת מכל הלב. הנתינה של כל אחד ואחד מאתנו  עושה טוב לאחרים ונותנת לנו המון סיפוק בעשייה ובהחלט ממלאת את הזמן גם אם היא לא על בסיס יומי. 
    יש באפשרותך לבדוק עם עצמך תחביבים שאהבת בעבר ואולי קצת הזנחת. לחפש את הדברים הקטנים שיכולים להיות בשלב זה כל כך משמעותיים ומצמיחים.
    בנוגע לניהול זמן, בהחלט אפשר לעשות תהליך אימוני ממוקד ובזמן קצר באמצעות כלי המותאם לכך בדיוק, ואפשר לאמץ טיפים בנושא ולשנות הרגלים כמו שקיבלת כבר בתגובה אחרת. הכי חשוב ונכון הוא ממש להבין ממה זה נובע ואיך מתמודדים עם זה בכל מקום בחיים כדי לרכוש הרגלים חדשים. 
    מדברייך, לא הצלחתי להבין האם את מחפשת מאמן "וירטואלי" דרך אתר כל שהוא ( בהתכתבות כמו שפנית לאתר הזה) או שאת מחפשת מאמן אשר יעשה איתך תהליך אימוני ממוקד ותוצאתי הכולל פגישות חד שבועיות?

בברכה,
    חני בגריש
    מאמנת אישית, משפחתית וזוגית ADD/ADHD
    [email protected]

אתם צודקים במה שכתבתם לי

וואו חיזקתם אותי בגדול,אני אעבוד על עצמי.
    תודה רבה.

אני גם רוצה לקרוא על אימון אישי באינטרנט

אני אף פעם לא שמעתי על אימון אישי עד שמישהו מהמשפחה  ייעץ לי שכדאי לי.בגלל זה אני שאלתי על מאמן אישי,כמובן גם לא וירטואלי.

תוקירי את עצמך שאת בוחנת

ופתוחה לתת לעצמך צ'אנס.
    אני מצוי כרגע בסטאז' ולכן מציע אימון אישי במחיר סמלי של 500₪ ל-10 מפגשים. אם מתאים לך מוזמנת. את גם יכולה לפנות למישנהו אחר בפורום או למי שאת מכירה. אם לא, את מוזמנת לחקור בעצמך קצת על אימון, לראות סרטוני יוטיוב וכו'.

הנה סרטון שצילמתי בנושא:
    https://www.youtube.com/watch?v=aaUR6HbXkTQ

בהצלחה
    ליאור סגל, אימון אישי – קואוצ'ינג
    [email protected]
    liordesk.wix.com/lifecoaching

תודה מכל הלב ליאור

על תמיכתך ועזרתך,אני מאוד מעריכה את זה,תודה.

תודה מכל הלב ליאור

תודה מכל הלב ליאור

כיף לשמוע דנה, תודה!

נצלי את התקופה הזו להתחדשות. תצליחי!

תקיעות בחיי היום יום

לפעמים קורה לי שפתאום אני נתקעת באיזשהו נושא או עשייה ולא מצליחה לצאת ממערבולת הזאת פתאום לא מתחשק לי לעשות את אותו עשייה או תקועה  באיזשהו נושא  ואני יושבת ובוהה.מה ניתן לעשות במצב כזה כדי לצאת מהמערבולת הזאת? האם באימון אישי ניתן לטפל בזה?
    תודה.

כתבתי את שאלתי למטה

תודה.

מוצגות 15 תגובות – 31 עד 45 (מתוך 61 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.