בלבול ואימון

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 27 סה״כ)
  • תגובות
    בלבול ואימון

אני בן 29, קצת תקוע בחיים.
    סיימתי תואר ראשון במנהל עסקים, הייתי שנה בחו"ל וחזרתי יותר מבולבל…
    השילוב של לא יודע מה לעשות, לגור לבד בתל אביב וכו' עשה אותי עוד יותר מבולבל
    האם לדעתך קואצ'ינג אישי יכול לעשות לי במצב כזה?

שירלי

בוקר טוב.
    אני מאוד רוצה להגשים את מה שאני רוצה לעשות כמו תחביב שכבר הרבה זמן אני רוצה לעשות אותו ובגלל שאני מרגישה דיכדוך ועייפות נפשית אני נמנעת מלעשות. אני בת 48 נשואה גרה בגבעתיים עברתי משבר לא קל בתקופה האחרונה אשמח לסיוע מה לעשות ואיך לחזור לחיים יציבים ומאושרים ואיך להגשים את  החלום שאני נורא רוצה אותו,תודה רבה.

אימון אישי

בקר טוב
    אימון אישי איכותי, תפקדיו להאיר את הנקודות הקשות כרגע וללוות ולהדריך איך לצאת מהן חזקים ומחוזקים.
    נראה לי שאכן הדרכה אישית, ממוקדת תוכל להוציא אותך למקומות חדשים מלאי אתגר וסיפוק – -בהצלחה. איל

שאלה

בוקר טוב אייל.
    אני מרגישה שאני לא זורמת עם החיים אני לוקחת כל דבר קשה כל בוקר אני קמה עם דיכאון לריקנות ועצבות איך אני יכולה לקום בשמחה ולזרום עם החיים? לקחת את החיים בקלות ולא לקחת כל דבר קשה? אשמח למענה חג שבועות שמח.

אשמח אפילו לטיפ קטנטן

איך להרגיש טוב במשך החג כי אני אהיה לבד בחג בלי המשפחה בערב בגלל סיבה אישית. אני מאוד מודה לך חג שבועות שמח.

הכל יחסי

היי
    יש דברים בחיים שהם קליליים וכייפים, ויש דברים שהם כבדים ומעיקים. לשים את הכל בכותרת "לקחת את החיים בקלילות", אין חיה כזו.
    כן מציע לך לשבת עם עצמך ולרשום מה היה לך בצעירותך, נגיד עד גיל 18-19 
    ולאחר מכן מה יש לך היום?, יש יותר?, עברת דברים, יש אולי גם רכוש?, סביר להניח שיש יותר, אז קודם הודי והעריכי את היש.
    עכשיו שימי לעצמך מטרה סבירה, המהווה עבורך אתגר מחד, ומעוררת אותך מאידך. כתבי אותה, תני לה חיים, תיאור, מתי את רוצה את זה, מה את הולכת לעשות כדי שזה יהיה. כשתשיגי את הטרה, מה זה יתרום לך?, את כבר באנרגיה אחרת. עכשיו דמייני כל הזמן את המטרה, ראי אותה בדימיון, חושי אותה ועשי הכל כדי לקדם עצמך אליה. כבר יש לך סיב הלקום בבקר עם אנרגיה חדשה
    בהצלחה
    אשמח לשמוע מה המטרה
    חג-שמח

תודה רבה רבה

שיפרת לי את המצב רוח שיהיה לך חג שבועות שמח.

שמח לשמוע. מחכה לשמוע על החלום
    עזרה דחופה

היי אייל. אני ממש עזרה אפילו לטיפ קטנטן כי אין לי למי לפנות אני לא בטיפולים או משהו כזה לכן אני פונה אליך כי יש לך עצות טובות אבא שלי בבית חולים מיום ראשון עקב בעיות בלב ואני מרגישה מאז עצבנית לחוצה משגעת את המשפחה יש לי גם טראומות מאישפוז שאני עברתי גם בעקבות ביופסיה שעברתי אין לי עם מי לדבר כי גם המשפחה לחוצה אבא שלי שונא בתי חולים והוא עצבני אני רוצה להרגיש טוב למרות הכל להתחיל את היום ברגל ימין ולא להיות עצבנית ולריב עם כל העולם ולהיות לחוצה אני גם לא הולכת לבית חולים כי המשפחה ביקשה ממני בגלל הטראומה שאני עברתי אני בסך הכל רוצה להרגיש טוב למרות הכל עם יש לך טיפ קטנטן איך לעשות לעצמי יום טוב זה חד פעמי שאני מבקשת ואני מאוד אודה לך על תמיכתך ועזרתך בפורום אפילו ממש טיפ קטנטן איך להרגיע את עצמי אני ממש אודה לך אתה תעשה מצווה בשבילי מאחלת לך יום נפלא ואני מודה לך מקווה שהמענה יהיה מהיר ממש תודה מכל הלב

אני יודעת שאבא שלי ייצא מבית חולים

אני אחזור לשמחה שלי אבל כל עוד הוא בבית חולים אני עצבנית ומשגעת את כל העולם ולמרות זאת אני רוצה שיהיה לי יום טוב אני ממש מודה לך על עזרתך בפורום יום נפלא.

אשמח לעזרתך הנאמנה

תודה

אין צורך לענות לי

אבא שלי השתחרר מבית חולים בריא ואני חזרתי לשמחת החיים שלי בכל אופן תודה מכל הלב.

אין לאן לצאת בבוקר עקב חוסר עבודה

שלום רב, כבר כמה חודשים שאני מחפשת עבודה ולא מוצאת, בסופו של דבר הפסקתי לחפש כרגע גם התנדבות חיפשתי אך זה לא עבד ואני מרגישה  שאני קמה לריקנות זה גם מפחיד אותי שאני קמה לריקנות ואין לי לאן  לצאת. זה מכניס אותי לסוג של חרדה ודכדוך. אשמח עם תוכל לתת לי ראיון איך בכל זאת לקום בבוקר בהרגשה טובה בלי התחושה הזאת שאין לי לאן לצאת. שאני יקום בבוקר בשמחה בכל זאת למרות חוסר העבודה. אני כל כך מודה לך המשך שבוע נפלא.

אשמח לתגובה לשאלתי

אני מודה לך.

אתגר ומיקוד

בקר טוב
    חסרים לי פרטים כדי להבין במה עסקת ומדוע אינך מחפשת יותר.
    יחד עם זאת, חשוב למצוא משהו מעניין, משהו שהיית רוצה לעסוק בו ולהכין לעצמך תוכנית עבודה איך להגיע לזה.
    לדוגמה, אני בין השאר חונך אנשים בארגון שלי, איך לבנות את עצמם ואיך לקדם ולפתח את העסק שלהם. חלקם עושים זאת עם עוד עבודה, חלקם עושים רק את זה. העניין הוא שיש במה להתמקד, בשביל מה לקום, ומה לעשות בחלק מהיום.

בנוסף, קומי עם מוזיקה שאת אוהבת, או תוכנית טלוויזיה, עשי מספר תרגילי התעמלות ומתיחה, כדי להזרים אנרגיה לגוף. חשוב בתקופה כזו לאכול בריא ומזין, ולא אוכל כבד ומרדים.
    מקווה שעזרתי קצת. בהצלחה. איל

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 27 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.