אימון לזוגיות

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    אימון לזוגיות

בת הזוג שלי קנתה לנו ליום החברות החמישי, פגישה עם מאמן אישי לזוגיות. מן הסתם לא התלהבתי אבל לא אמרתי לה כלום. מה בדיוק עושים שם? אני מרגיש כאילו היא מנסה לרמוז לי משהו

אימון לזוגות

הי לירון,
    אימון לזוגות יכול לסייע בכמה מישורים: בשיפור מערכת היחסים באופן כללי, שיפור וטיפול בסוגיות מפריעות, ולעיתים גם כדי לקדם פרוייקט מסויים – למשל (הרחבת המשפחה מצד אחד או הקמת עסק משותף מצד שני)
    לא ברור גם לי אם בת הזוג שלך מעוניינת לרמוז לך משהו או שהיא רוצה להפתיע אותך לטובה. כדאי מאד לשתף אותה בחששות שההפתעה הזו מעוררת בך.
    שיהיה בהצלחה

רוני קרמר- אימון אישי 

אימון לזוגות

הי לירון,
    אימון לזוגות יכול לסייע בכמה מישורים: בשיפור מערכת היחסים באופן כללי, שיפור וטיפול בסוגיות מפריעות, ולעיתים גם כדי לקדם פרוייקט מסויים – למשל (הרחבת המשפחה מצד אחד או הקמת עסק משותף מצד שני)
    לא ברור גם לי אם בת הזוג שלך מעוניינת לרמוז לך משהו או שהיא רוצה להפתיע אותך לטובה. כדאי מאד לשתף אותה בחששות שההפתעה הזו מעוררת בך.
    שיהיה בהצלחה

רוני קרמר- אימון אישי 

אימון לזוגות

הי לירון,
    שיהיה בהצלחה

רוני קרמר- אימון אישי 

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.