יש לי חלומות גדולים

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    יש לי חלומות גדולים

יש לי מלא רעיונות לעסקים , חלומות גדולים, כמו שקוראים לזה אבל אני לא מצליח להביא אותם לכדי מימוש. אני מחפש דרכים לצאת מהשבלונה ולהביא אותם לכדי יישום. אני תוהה אם אימון אישי עסקי או רגיל יכול לעזור לי בזה, יש לכם רעיונות איך להתמודד עם המצב?

רועי

יש לי חלומות גדולים

בוקר טוב רועי.
    האימון העסקי מלווה אותך כאשר אתה מחפש את הדרך המיטבית עבורך בתוך העסק ועבור העסק עצמו בכל הממשקים השונים של העסק.
    מדבריך עולה כי עד עתה ניסית להיכנס לתחום העסקי לא פעם ולמנף רעיונות שעולים אצלך.
    לכן, המלצתי לך כי תיצור קשר עם מאמן אישי עם התמחות גם באימון עסקי וזאת בכדי שראשית תבחנו ביחד את כל המרכיבים היכולים להוביל  לבניית אותן אבני הדרך להקמת העסק, תוך בחינה מעמיקה והגעה לתובנות אם אכן זו הדרך המתאימה לך .
    במידה ותרגיש כי יש מקום לליווי תוך כדי הקמה של אותו העסק, המאמן יוכל להמשיך וללוות אותך בפיתוח העסק עצמו .
    במידה ויש לך שאלות נוספות או רצון בהכוונה יותר ממוקדת, אשמח לענות.
    המשך יום נעים ובהצלחה
    דידי

יש לי חלומות גדולים

הי רועי,
    אימון עסקי מסייע בכמה אספקטים:
    1. הגדרת החזון העסקי – לאן אתה רוצה ללכת? לאן אתה מכוון? מי אתה בעוד שנה שנתיים?
    2. בחינת כישוריך?  איסוף הכישורים התומכים בהקמת העסק ומינופם.
    3. קביעת אבני דרך להגשמת החזון וכתיבת תוכנית עבודה.
    4. בחינת הייתכנות של התוכנית בעיקר באספקטים האישיים. (מה אתה יודע,? מה אתה צריך ללמוד? מה הם הגורמים המעכבים מבחינה מנטלית? מהם ה"שדונים" שמנהלים אותך ומונעים מך לצאת לדרך?
    5. עבודה על ההבטים המנטליים ואיתגור להנעה . בשלב ראשון בצעדים קטנים.

אם כן האימון העסקי עובד על ההבטים הרגשיים מנטליים שמעכבים אותך להגשים את החזון העסקי שלך ותומך גם בהבטים הטכניים מעשיים להוצאה לפועל של הקמת העסק.
    אימון עיסקי נותן כלים  גם בהבטים של תכנון  והקמת העסק  (תוכנית עסקית) ניהול,שיווק, תמחור, שירות, מכירות וגביה.
    אני בהחלט מציע לך לפנות למאמן עיסקי שיש  לו ניסיון בהקמת עסקים ובכתיבת תוכניות עסקיות.
    בהצלחה
    רוני קרמר

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.