פורום אימון אישי נפתח!

מוצגות 11 תגובות – 16 עד 26 (מתוך 26 סה״כ)
  • תגובות
    המשך

אני מחפשת גם מאמן או מאמנת אישית אני ישמח אם תוכלו  להפנות אותי לאתר כזה,תודה.

מוטיבציה בבוקר

שלום לכם.

אני מרגישה שאיבדתי את המוטיבציה שלי לקום בבוקר,מה אני יכולה לעשות כדי להחזיר את המוטיבציה? תודה על עזרתכם.

מחפשת מאמנת אישית באיזור השרון

באיזור רעננה והסביבה.אשמח עם תוכלו להפנות אותי לאתר באינטרנט למצוא מנהלת אישית.אני מודה לכם ומאחלת לכם שנה נפלאה.תודה.

נאור-מאמן אישי לחיים

היי, מה שעברת הוא בהחלט אירוע לא קל אשר משפיעה על החיים בתקופה הראשונית. לאבד בן אדם קרוב זהו אחד הדברים שהכי משפיעים על הלב שלנו ולכן הרשי לעצמך להכיל את הרגשות שלך בכדי לתת ללב שלך לעשות עם עצמו תהליך של פרידה מאותה חברה קרובה את מתאבלת כרגע וזה לגיטימי מאוד כל אחד חווה את תהליך הפרידה הזה במשך זמן משתנה. הכניסי לעצמך לראש את האמונה הבאה: "אני יעבור בקרוב את תהליך הפרידה מחברתי, שמחת החיים תחזור אליי". אשמח לעזור עוד..

מוטיבציה-חזרה לחיים

היי אני רוצה להתייחס לשאלת "איך להחזיר את המוטיבציה לקום בבוקר".

ראשית כל חשוב לי להדגיש שמוטביציה= רצון, רצון זוהי בעצם מילה נרדפת למוטיבציה.
    רצון זהו משהו שאנו יוצרים  לעצמנו, אנו בוחרים מה אנחנו רוצים ומה אנחנו לא רוצים.
    מוטיבציה לקום בבוקר תגיע כאשר יהיה לך את המשהו הזה שתירצי לקום בגללו.
    בשלב הראשון אני מציע שתשאלי את עצמך :מה משמח אותך? מה את אוהבת לעשות? מה גורם לך להנאה?מה גורם לך לתחושת סיפוק?.
    אני מציע שתכתבי את השאלות ולאחר מכן תעני עליהן זה יביא לתוצאות מיטביות.
    שלב 2- תרשמי מה את רוצה לעשות בנידון,איך את הולכת לעשות זאת? מהו הצעד הראשון?השני?והשלישי? שאת הולכת לעשות כדי לממש את מה שאת אוהבת,גורם לך לסיפוק או גורם לך להנאה וכו"…
    ואז לפני שאת הולכת לישון תקבעי לעצמך שמחר את הולכת לעשות את אותו צעד 1 וככה תמשיכי בכל בוקר.
    שלב 3- בנוסף לדברים שאת הולכת לעשות שגורמים לך הנאה וכו"..
    היתי רוצה שתחשביאם מה שאת עושה כיום הוא הדבר שאת באמת מעוניינת להמשיך לעשות אותו…
    יכול להיות שתא צריכה לחשוב בכיוון של החלפת תחום הקריירה בשביל לטפל בעומק הבעיה כמו שאומרים אני ממליץ לחשוב ללכת למאמן אישי אשר יעזור לך להתחיל חיים מספקים ומלאי מוטיבציה לקום בבוקר.
    אשמח לעזור עוד
    נאור סופר

מוטיבציה-חזרה לחיים

היי אני רוצה להתייחס לשאלת "איך להחזיר את המוטיבציה לקום בבוקר".

ראשית כל חשוב לי להדגיש שמוטביציה= רצון, רצון זוהי בעצם מילה נרדפת למוטיבציה.
    רצון זהו משהו שאנו יוצרים  לעצמנו, אנו בוחרים מה אנחנו רוצים ומה אנחנו לא רוצים.
    מוטיבציה לקום בבוקר תגיע כאשר יהיה לך את המשהו הזה שתירצי לקום בגללו.
    בשלב הראשון אני מציע שתשאלי את עצמך :מה משמח אותך? מה את אוהבת לעשות? מה גורם לך להנאה?מה גורם לך לתחושת סיפוק?.
    אני מציע שתכתבי את השאלות ולאחר מכן תעני עליהן זה יביא לתוצאות מיטביות.
    שלב 2- תרשמי מה את רוצה לעשות בנידון,איך את הולכת לעשות זאת? מהו הצעד הראשון?השני?והשלישי? שאת הולכת לעשות כדי לממש את מה שאת אוהבת,גורם לך לסיפוק או גורם לך להנאה וכו"…
    ואז לפני שאת הולכת לישון תקבעי לעצמך שמחר את הולכת לעשות את אותו צעד 1 וככה תמשיכי בכל בוקר.
    שלב 3- בנוסף לדברים שאת הולכת לעשות שגורמים לך הנאה וכו"..
    היתי רוצה שתחשביאם מה שאת עושה כיום הוא הדבר שאת באמת מעוניינת להמשיך לעשות אותו…
    יכול להיות שתא צריכה לחשוב בכיוון של החלפת תחום הקריירה בשביל לטפל בעומק הבעיה כמו שאומרים אני ממליץ לחשוב ללכת למאמן אישי אשר יעזור לך להתחיל חיים מספקים ומלאי מוטיבציה לקום בבוקר.
    אשמח לעזור עוד
    נאור סופר

תודה רבה

על הראיון שנתת לי,גמר חתימה טובה.

תודה רבה

על הראיון שנתת לי,גמר חתימה טובה.

מחפשת מאמנת מנהלים מעולה

אני מכיר מאמנת מעולה , דינה גל אור מרעננה שעזרה רבות בפתוח העסקי שלי וכיום אני כבר מתנהל באופן עצמאי ונכון. יוסי

מחפשת לאימון אישי לחיים וזוגי.
    לגבי אימון אישי

היי,במה אימון אישי יכול לעזור? באילו תחומים? 
    תודה על המענה.

מוצגות 11 תגובות – 16 עד 26 (מתוך 26 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.