בירור על בי"ס לאימון אישי ועסקי בצפון

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 61 סה״כ)
  • תגובות
    בירור על בי"ס לאימון אישי ועסקי בצפון

שלום.
    מעונין בהמלצה על בי"ס לאימון אישי ועסקי בצפון.
    תודה רבה. 

אתה יכול לבדוק את מכללת תות תקשורת ותוצאות
    חוסר אנרגיה ומוטיבציה

שבוע טוב.
    משום מה לא יכולתי ללחוץ למעלה.שמי ליאורה ואני בת 48 כרגע בשלב חיפוש עבודה ועדיין לא מצאתי.עקב זה אני קמה כל בוקר עם חוסר אנרגיה לכלום פשוט קמה בלי שום מטרה וחוץ מנקיונות וקניות והדברים שבהכרח אני צריכה לעשות.עם אפשר אשמח עם תוכלו לייעץ לי איך אפשר בכל זאת לקום עם מוטיבציה ואנרגיה למרות שכרגע עוד לא מצאתי עבודה.
    אני מודה לכם.

חוסר אנרגיה ומוטיבציה

שבוע טוב.
    משום מה לא יכולתי ללחוץ למעלה.שמי ליאורה ואני בת 48 כרגע בשלב חיפוש עבודה ועדיין לא מצאתי.עקב זה אני קמה כל בוקר עם חוסר אנרגיה לכלום פשוט קמה בלי שום מטרה וחוץ מנקיונות וקניות והדברים שבהכרח אני צריכה לעשות.עם אפשר אשמח עם תוכלו לייעץ לי איך אפשר בכל זאת לקום עם מוטיבציה ואנרגיה למרות שכרגע עוד לא מצאתי עבודה.
    אני מודה לכם.

מוטיבציה

בקר טוב
    אני מציע לך להפוך את חיפוש העבודה למקצוע עד אשר תמצאי. זה אומר לשבת ולהגדיר בדיוק מה את מחםשת, מכאן לבנות לעצמך כל יום תוכנית עבודה בה את מחפשת, הולכת לראינות. בין לבין מתכננת לך פעילות גופנית כלשהי כדי להתעור ולעורר את הגוף, להקשיב למוסיקה שאת אוהבת ולעסוק בתחביב שיש לך. לתכנן סדר יום מהבקר עד אחר הצהרים. בערב לשבת ולסכם מה עשית, מה הצליח לך ומה היית עושה אולי אחרת. בהצלחה

תודה רבה

שבוע נפלא.

חוסר מוטיבציה?

ליאורה שלום.
    הייתי במצבך עד שהחלטתי ללכת לאימון אישי. בזכות המאמנת נכנסתי לעבודה פנימית ובנוסף היא נותנת רעיונות על דרכי מציאת עבודה שלא חקבתי עליהן לפני כן.
    יץ בחום.
    בהמלצה.

רק רגע. דווקא יש לך מוטיבציה.

נסי רגע להקשיב לעצמך פנימה. למה את חסרת מוטיבציה?
    אני יודע שזו שאלה קצת מוזרה. אבל באמת. תחשבי על זה רגע.
    לפי מה שכתבת נראה שהעבודה היא מטרת חייך, שהרי אם אין לך אותה – את "קמה בלי שום מטרה". האם זה באמת נכון? האם אין לך מטרה אם אין לך עבודה (כרגע)?

בואי ננסה לראות. אם העבודה היא אכן מטרת חייך:איזו עבודה? כל עבודה?
    ואם היא לא מטרת חייך-מה עוד משמח אותך בחיים? מה יכול לגרום לך לקום בבוקר עם מוטיבציה?

שימי לב שאת כן עושה דברים. את כותבת כאילו את "קמה כל בוקר עם חוסר אנרגיה לכלום", אבל היי – אחרי זה את כותבת ש:"חוץ מנקיונות וקניות והדברים שבהכרח אני צריכה לעשות" — אז רגע, דווקא יש לך אנרגיות לעשות משהו. אמנם זה נקיונות וקניות ולא משהו אחר (שאיני יודע מה זה המשהו האחר), אבל עדיין, את בוחרת לעשות משהו ולא להכנס למיטה בדכאון. תני לעצמך טפיחה על השכם. תחשבי שגם במצב הזה את מוצאת אנרגיה לנקות ולקנות! אלה דברים שיש אנשים שאין להם כוח לעשות גם כשהם עובדים בעבודה מסודרת. אז את בחרת להיות מאלה שלא מרימים ידיים ובכל זאת עושים משהו. אז תוציאי מהראש את זה ש"אין לך אנרגיה לכלום", כי עובדה שזה לא נכון.
    ועוד דבר-מה ז"א "דברים שאני בהכרח צריכה לעשות"–מי מחייב אותך לנקות ולקנות? מישהו מצמיד לך אקדח לרקה? אם את עושה את הדברים האלה, כנראה שיש לך עוד ערכים בחיים ועוד מטרות מלבד עבודה. כנראה שאחזקת הבית היא גם מטרה. עצם החיים הם גם מטרה, כי אף אחד לא מכריח אותך שום דבר. את זאת שבוחרת לעשות את הדברים האלה, כי יכולת לא לעשות אותם. יכולת לשכב במיטה ולא לצאת ממנה ולריב עם כל העולם.
    אבל במקום זה את משנסת מתניים, ומנקה וקונה. תני לעצמך טפיחה!

אם את מעוניינת, אני מציע תהליך אימון אישי במחיר סמלי של 500 ש"ח ל-10 מפגשים (אני סטאז'ר במכללה של אלון גל, לכן המחיר כזה).

ואם לא – תביני, עצם זה שאת כותבת פה בכלל מראה שיש לך פתיחות. זה מראה שאת רוצה למצוא לעצמך יעדים. שאת נכנסת לאינטרנט ובודקת ולא יושבת רגל על רגל ומקטרת. צאי מהמחשבה שאת חסרת אנרגיה ותביני שאלה סתם קולות אוטומטיים שיש לנו בראש. תביני שאם תצליחי להעביר את זה בריאיונות עבודה – זה חתיכת תכונה טובה. זה מראה על חריצות ורצינות ולקיחת העניינים לידיים. זה מראה שיש לך נסיון חיים ואת לא סתם זונחת הכל ומוותרת לעצמך.כל הכבוד לך!

בהצלחה,
    ליאור סגל, אימון אישי – קואוצ'ינג
    אתר
    פייסבוק

היי ליאור אייל ואוריאל

אחרי מה  שאתם כתבתם לי אני מרגישה שנתתם לי חשק לקום בבוקר אני מרגישה שכיוונתם אותי ל"זריקת מוטיבציה" כמו שאומרים מעולה,ממש ממש תודה.שיהיה לכם שבוע נפלא.

המשך

חשבתי על זה.אני חושבת שפעילות גופנית אפילו עם לא מתחשק לי משהו כמו הליכה זה יכול לעזור לי  להמשך היום אני אנסה את זה. 

אוריאל

תודה על ההמלצה.

ב ה צ ל ח ה
    כיף לשמוע, בהצלחה!

אם תרצי בהמשך, את מוזמנת לפנות אליי
    דרך האתר שלי
    http://liordesk.wixsite.com/lifecoaching

כיף לשמוע, בהצלחה!

אם תרצי בהמשך, את מוזמנת לפנות אליי
    דרך האתר שלי
    http://liordesk.wixsite.com/lifecoaching

ליאור

ראיתי את האתר שלך,אתר מקסים שאני לוקחת מזה טיפים טובים,תודה לך על המעבר שנתת לי לאתר אתה מעורר השראה תודה ושבת נפלאה.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 61 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.