אימון זוגי

• This topic has תגובה 1, משתתף 1, and was last updated לפני 10 שנים by רובי שטיינר-החיים שמגיעים לך באמת.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    אימון זוגי

אני רוצה לפנות לאימון אישי בכדי לשפר את הזוגיות שלי ושל בעלי. אבל הוא לא מעוניין ולא משנה כמה אני מנסה לשכנע אותו הוא לא משתכנע. אני לא רוצה להתגרש יש לנו ילדים ונראה לי שאם לא נעשה משהו זה יהיה הפתרון היחיד. איך אפשר לשכנע אותו או אולי לעשות משהו בלעדין

לשכנע לא אפקטיבי. תתחילי בלעדיו

שלום נלי. ראשית, אני מעריך את הגישה שלך ואת הפתיחות והמחויבות שלך ללמוד. לשכנע לא אפקטיבי וזה בזבוז זמן. תשאלי אותו שאלות: האם הזוגיות שלנו חשובה לך? האם אתה אוהב את איך שהיא נראית? האם אתה יודע איך ליצור בה שינוי? האם אתה פתוח ללמוד איך ליצור בה שינוי? 

אם זה לא עובד, תתחילי לבד. שתפי אותו מעת לעת איך את מרגישה בתהליך ומה הוא מאפשר לך. הוא גם יראה את השינויים בעצמו. ואם גם זה לא יעבוד, תציבי לו אולטימטום. או שאתה מתחיל את התהליך, או שאני נפרדת ממך. 

אם רק את יוצאת לדרך והוא לא, אין סיכוי שהזוגיות שלכם תשרוד, אבל התהליך בהחלט יקל עליך מאוד את הפרידה. יש חשיבות גדולה מאוד למי המאמן בתהליך. תדברי עם בוגרים של המאמן כדי לקבל המלצות. 

אם תרצי את עזרתי שלחי לי פניה דרך האתר האישי שלי. את נהדרת ומעריך אותך מאוד. 

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.