אימון עסקי במט"י

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    אימון עסקי במט"י

היי, אני מתעניין באימון לעסק שלי ואני יודע שיש אימון עסקי במט"י.
    והוא די זול.

אני זקוק למנטור שיעביר אותי  בין כל האבנים הנסתרות בשיווק ויעזור לי בבטחון עצמי להמשיך ולקדם את העסק.

מה עלות האימון בדרך כלל, בממוצוע?

האם בכל זאת ללכת למט"י? 

הזול הוא בדרך כלל יקר

שלום דינר. אתה רוצה מאמן זול או שאתה רוצה תותח מקצוען? תחליט. תותח מקצוען הוא יקר. יש המון זולים שיעלו לך בסופו של דבר מאוד יקר. אני ממליץ לך למחוק את הזול מהלקסיכון שלך. זו גישה של אנשים קטנים שמייצרים תוצאות קטנות.

ממליץ לך לחפש את המאמן הכי טוב שיש בארץ ובעולם, ולהיות מוכן לשלם לו הון, כי מה שתלמד שם ערכו לא יסולא בפז. 

אני לא מכיר את המאמנים שעובדים עם מט'י. אני רק יכול להעריך שהתותחים לא נמצאים שם, וסליחה עם פגעתי במישהו. מקצוען גובה בין 500 ל-700 לפגישה ויותר. 

אתה מעלה כאן שני דברים שונים. שיווק וביטחון עצמי. הערכה שלי שהאתגר שלך נמצא בביטחון העצמי ואם תפתור אותו, גם נושא השיווק שלך יפתר. 

שים לב שאתה לא מתבלבל בין מאמן לבין יועץ עסקי. זה תחום מבלבל כי יש יועצים שקוראים לעצמם מאמנים, לצרכי פרנסה, וגם הפוך. 

אם תרצה להכיר מאמן תותח, שלח לי פניה דרך האתר האישי שלי. מקווה שהייתי לך לעזר. 

חחחח

תשמע רובי , אהבתי שאתה מפרסם את עצמך, אבל אני לא הולך להוציא 500-900 ש"ח לפגישה אחת עם מאמן. חייב להיות איזון בין הוצאה לתועלת. הוצאה של 500-900 ש"ח לפגישה זו לא מתאים לי.

אולי כשאהיה מליין.

חחחח

תשמע רובי , אהבתי שאתה מפרסם את עצמך, אבל אני לא הולך להוציא 500-900 ש"ח לפגישה אחת עם מאמן. חייב להיות איזון בין הוצאה לתועלת. הוצאה של 500-900 ש"ח לפגישה זו לא מתאים לי.

אולי כשאהיה מליין.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.