אימון יהודי- לפי סודות היהדות קאוצי"נג

• הנושא הזה ריק.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • תגובות
    אימון יהודי- לפי סודות היהדות קאוצי"נג

ד"ר שי קאופמן כירורג-אורתופד מומחה 

סלולרי 0544581225 
    E-mail: [email protected] 

אימון אישי בשיטת אימון יהודי

"ב.ס.ד" 
    חבר יקר
    האם אתה מרגיש  תקוע בתחום מסויים בחייך? אולי חווה קושי בהתמודדות עם ענייני בריאות, קריירה, זוגיות, הורות, ארוע משברי.. האם אתה מחפש "משמעות" ולא מוצא? מתקשה בניהול הזמן? לא מספיק? מאחר? מרגיש שמשהו לא עובד לכם כפי שהיית רוצה, בעבודה, יחסים, משפחה… אולי צומת בחיים, או החלטה שאתה לא מסוגל לקבל זמן רב, למרות ש"מזמן הגיע הזמן"… אולי החיים שלך עמוסים וגדושים ב"דברים דחופים" ואין לכם זמן להשקיע בעצמכם או בדברים החשובים והערכיים עבורכם? ואחרונים חביבים, אתם ההורים והאחים שמתמודדים עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים..לכם שמורה אצלי פינה חמה מאד בראש ובלב.. אם התשובה לאחר מהשאלות הנ"ל חיובית, יתכן שתוכלו להנות ולהיתרם מאד מהליך של אימון אישי. אגב, גם אם לא, בטוח מגיע לכם פרגון עצמי ואפשרות להיות מועצמים, קלילים, שמחים… שמי ד"ר שי קאופמן, אני רופא מומחה. סיימתי את חוק לימודי בשנת 1993 ומאז אני מטפל באנשים. למדתי להתמקד בצרכים שלך, גם כשהם לא ברורים ומובחנים..למדתי מתי להנחות ולכוון ומתי לתת לך לעשות את העבודה. אני מזמין אותך לפגוש את עצמך מזווית שלא היכרת, לפעול ממקומות שלא ידעת שהם שלך ולהשיג עבור עצמך השגים שרק חלמת עליהם… לפרטים ולהרשמה )פרקטיקום מוגבל בזמן במחיר סמלי(, נא השאירו הודעה בטלפון 0544581225 ואחזור אליכם בהקדם. 
    בברכה ובהצלחה 
    ד"ר שי קאופמן   

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.