מאמנת בשיטה מיוחדת

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • תגובות
    מאמנת בשיטה מיוחדת

היי
    אני יאמן אותך בכל תחום שתבחר\י, אעבור איתך את הדרך ואעזור לך להגשים את עצמך לגמריי בכל מה שתבחר\י לעשות 

האימון שלי הוא דרך הטלפון, ואני לוקחת 50 ש"ח לשיחה של שעה וחצי.

אימון מיוחד שיתבצע אצלי , יהיה בירושלים ובתשלום של 250 ש"ח .

אני מאמינה באנשים , יש לי את הכריזמה והכח להבטיח לך שתגיע\י למקום שרצית.

אני בת 25, נשואה פלוס 1, מאמנת אישית בשיטת ריפוי טבעי ותזונאית מבית "שלם"
    המייל שלי : [email protected]

ריקנות וחוסר עבודה

שלום ובוקר טוב. עבדתי בעבודה נהדרת נקשרתי לאנשים קיבלתי שכר נהדר ופתאום פיטרו אותי אני בת 46 ואני קמה כל בוקר עם תחושה של ריקנות ודכדוך למרות שאני מחפשת עדין עבודה אשמח עם תוכלו לסייע לי ולייעץ לי בינתיים מה לעשות כדי לא לקום בבוקר עם ריקנות ודכדוך למרות חוסר עבודה.תודה

בנוסף

אני מרגישה בדידות מסויימת אני גם ראיתי שאנשים כתבו דברים דומים למה שאני כתבתי אבל זו פעם ראשונה שאני בפורום ואשמח עם תוכלו לייעץ ולסייע לי.תודה רבה

מענה אחרון

אני בכלל מרגישה ברוב היום ריקנות זה לא קשור רק לעבודה זה גם בדידות מסויימת שאני מרגישה ובערב אני כל הזמן מול הטלוויזיה יש לכם עצה בשבילי איך להתמודד? אשמח לעצה קטנה סליחה שכתבתי הרבה אני גם מקווה שזה הפורום הנכון לשאול עם כן אני מאוד אשמח לסיוע מכם תודה.

תחביבים לשעות הפנאי

עם אתם עדיין עונים אשמח לעצה מכם על הצעה לאיזה תחביב שכדאי לי לעשות כי אין לי תחביבים מסויימים עם יש לכם הצעה אני מאוד אשמח לעצה מכם.תודה רבה ושבת שלום.

בדידות

שלום
    את מעלה סוגיה מורכבת ובכל זאת אשתדל לכוון, להדריך.
    האם אני מבין נכון ואת חייה לבד?, (את מדברת רק על עצמך.)
    חשוב להיכנס לפעילות ספורטיבית כלשהי, שתאפשר לך הגברת המרץ והחיות.
    אני מניח כי לאורך השנים נמשכת לתחומי עיניין שונים, זה הזמן לחזור אל חלק מהם ולהעמיק בהם. השתדלי לקבוע לך סדר יום, קימה, התארגנות ספורט, יציאה מהבית לפגוש חברים, משפחה, ראינות עבודה וכו'.
    כנ"ל בשעות הערב. בתקופה זו מחשיך מוקדם, חשוב לא להכנס לדכאון הבדידות. קבעי לך לפחות פעמיים בשבוע יציאה 
    זה חלק אחד. החלק השדני הוא יותר מקצועי הכוונתי, מה קורה בגיל כזה, מדוע פוטרת ולא את ממשיכה. מציע לך לבדוק הדרכה- הכוונה של ייכוץ כלשהו ליד מקום מגורייך
    בברכה – איל שריג

בקשר להכוונת הדרכה

למי אני יכולה לפנות באיזור הצפון אני גרה בחיפה? עם יש אתר שתוכל להפנות אותי אני אודה לך ותודה על עזרתך הנאמנה.

ברשותך שאלה אחרונה

שאני קמה בבוקר אחרי שאני ממשיכה לחפש עבודה וספורט רק עם אתה מסכים אתה יכול לתת לי עצה טיפ קטן אחד מה  לעשות חוץ מלהיפגש עם חברים? עם אתה מסכים אני אודה לך שבת שלום.

אגב לשאלתך

כן אני גרה לבד אבל אין לי בן זוג לא מזמן נפרדתי מבן זוגי וגם החברים נעלמו עברתי משבר מאוד קשה בעקבות זה ועכשיו אני לבד אני רוצה להכיר חברים חדשים יש לך הצעה כמובן רק עם אתה מסכים איפה אני יכולה להכיר חוץ מאתרי הכרויות? או עם אתה יכול לתת לי עצה במקום חברה למשהו אחר.ממש תודה וסליחה על ריבוי השאלות שבת שלום.

מידע

בקר טוב
    האם ראית את הודעתי האחרונה?
    התכתבי איתי בבקשה במייל [email protected]
    תודה ושבוע טוב

בקשר למידע

אני לא הבנתי על איזה מידע אתה מדבר? אולי תוכל שוב להסביר לי? אתה כיוונת אותי לחפש מאמן אישי באיזור מגוריי זה מה שהבנתי אשמח להסבר,תודה ויום  טוב.

אני מודה לך על עזרתך ועל רצונך לעזור לי

שבת שלום

תגובה

הסתכלתי עוד פעם זה בסדר הבנתי את המידע ואני ממש מודה לך על עזרתך הנאמנה באמת כל הכבוד שתהיה לך שבת נפלאה ושבוע נפלא.

תפקוד יום יומי נמוך

שלום רב. יש לי שאלה כללית לגבי אימון אישי. יש לי בעיה בתפקוד יום יומי אני לא יודעת איך לתכנן סדר יום כמו שצריך אין לי חשק לעשות דברים אפילו דברים קטנים כמו להוריד את הזבל וכו אשמח עם תוכלו לסייע לי דרך אימון אישי מה לעשות? איך להגביר את הרצון והמוטיבציה לדברים ואיך ניתן להגדיר מטרה?
    תודה

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.