יחסים עם אקסית

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    יחסים עם אקסית
    יחסים עם אקסית

שלום, יש לי שאלה בנוגע לטיב היחסים שלי עם אשתי לשעבר ואשמח לקבל עצה.

התגרשנו שנתיים לאחר החתונה, כי הייתה בגידה, שהיא טוענת עד היום שלא הייתה.
    אבל המקום מאוד כואב לי עדיין.
    התגרשנו לפני שנתיים, כך שכל הסיפור לקח 4 שנים מחיים שלי.
    ובסיומו שמחתי שזה כך.

לאחרונה פגשתי אותה במקרה ואני לא יודע אם עשיתי נכון, אבל יצאנו למין דייט חדש 
    ושם היא אמרה שהיא מצטערת על כל מה שהיה וכל מיני דברים שגרמו לי אולי לחשוב אחרת.

ואני מרגיש שיש לי עדיין אהבה ורגשות חמים בקשר עליה, 

ואני לבד עכשיו וגם היא, ואני לא ממש יודע מה לעשות, האם להשאיר את הכל כפי שהוא ולהמשיך או לנסות שנית.

אשמח לקבל עצה.
    עצה נהדרת עבורך

עצה נהדרת: קח אדוויל. יוני היקר, עצות זה אצל 'ברכה בודקת' בלאשה. מעת לעת אני מקבל פניה ממישהו שמצפה שאגיד לו מה נכון עבורו בכל הנוגע לחיים שלו. שחרר את האשליה שמישהו יודע מה נכון עבורך, מלבדך. 

אני לא יודע מה נכון עבורך, אבל אני יודע לשאול אותך כמה שאלות, שאתה לא יודע לשאול את עצמך. אם תדע לתת להן מענה, יש אפשרות שתקבל תשובה למה נכון עבורך.

השאלה הראשונה, מה אתה בכלל רוצה ממנה? האם מה שיש לאשה הזו להציע מרגיש לך נכון? האם אתה רוצה לקום לידה בבוקר?

האם אתה זוכר את הסיבות מדוע התגרשת ממנה? הסיבות שקשורות אליה ולא סיפורי הבגידה. האם אתה רוצה שוב לחזור למקום הזה? 

האם אתה יודע מי האשה הנכונה עבורך? האם אתה מסוגל לעשות את מה שצריך לעשות כדי למצוא אותה, או שמא אתה עסוק בלחכות שהיא תגיע בעצמה ותדפוק לך בדלת?

אימון אישי הוא תהליך לימוד המאפשר לאנשים לקחת אחריות מלאה על חייהם כדי ליצור שם את מה שהכי נכון עבורם, בזוגיות ובכלל. העצה שלי עבורך שתגיע לתהליך אימון כזה. אם תרצה לדעת יותר, שלח לי פניה דרך האתר האישי שלי. מקווה שהייתי לך לעזר. 

נ.ב.
    ליצור יחסים חמים זה תמיד דבר נהדר, עם האקסים ובכלל. ממליץ שתעשה מה שצריך לעשות כדי להיות חמים

מי יודע מה נכון?

שלום יוני
    איש לא יכול לייעץ לך מה לעשות, מלבדך. רק אתה יודע את המתאים לך.
    הבעייה היא שלא תמיד יש לאדם המצוי בהתלבטות את הכלים להגיע לאמת שלו, ואפילו אם יש לו הכלים, לא תמיד יש את האומץ להסתכל על האמיתות.
    בעזרת מאמנ/ת אישי תוכל להגיע לתשובות. התפקיד של המאמן, בין היתר, הוא להוביל אותך לבהירות.
    בעיקרון, בסיפור שלך יש רקע של משבר אמון.
    האם באמת בחנת מה הוביל למשבר האמון הזה מלבד המקרה הנקודתי?
    האם כל אלה לא יעלו מחדש?
    מה באמת הצורך שלך?
    איזה סוג של זוגיות אתה מחפש?
    על כל אלו ועוד אתה צריך לשבת ולחשוב.
    אם תרצה יד מכוונת וממוקדת, אשמח לסייע ואתה בהחלט מוזמן לפנות אלי.
    בהצלחה
    דידי שחר – הגשר להצלחה
    מאמנת ומגשרת מוסמכת

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.