עסק קטן

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • תגובות
    עסק קטן
    אני מחפשת המלצות לניהול עסק קטן.
    חרשתי את האינטרנט  וקיבלתי המלצות כלליות וזה לא מעניין.
    אני מעוניינת להקים את העסק בעונת האביב ורוצה להתכונן לזה כראוי (עכשיו כל עוד יש לי זמן פנוי).

אך לא מצאתי שום דבר שייתן לי  נקודת מוצא, כדי להתחיל לבנות תוכנית לקידום העסק שלי.
    האם יש לך מספר טיפים  כלליים במגוון תחומי פעילות של עסק קטן? 
    כיצד להתנהל?
    כמה לשקיע בפרסום?
    איך למכור נכון?

המלצות לעסק קטן

אשמח אם תהיי יותר ספציפית. למשל, העסק עוסק במה? מה המוצר ואיך מתכוונת למכור אותו? 

איך להתנהל? נכון! 
    כמה להשקיע בפרסום? למה לרוץ ישר לפרסום בתשלום? האם אין עוד כמה שלבים בדרך?
    איך למכור נכון? אם הלקוח קונה, סימן שאת מוכרת נכון. 

איכות התשובות, כמו איכות השאלות. חוצמזה אם את מחפשת מתכון להצלחה, אז אין כזה. יש הרבה מאוד לימוד באמצעות עשיית נסיונות ועשיית טעויות. 

תשובה

מה שמעניין אותי זה איך למכור נכון.
    העסק הוא תכשיטים שאני רוצה לייבא מקרוב משפחה בחו"ל.
    בגלל שהוא קרוב משפחה המחירים שלו זולים לעומת הארץ.
    אני רוצה לפתוח דוכן קטן בקניון בסביבה (אחד מהקניונים באזור גוש דן) ובודקת עכשיו את הכדאיות.

מה שמעניין אותי איך למכור, האם לפעיל מבצעים איך בודקים ומקבלים ניסיון
    בתחום זה.

תודה רובי, אני אשמח מאוד שתענה גם על זה.

איך לקבל ניסיון בעסקים ומכירות

שרון היקרה, זכרי שאף אחד לא התחיל עם ניסיון. מתחילים תמיד בהתחלה, עם אפס ניסיון. כל הסיפור בנוי משורה של צעדים קטנים, והכל קל, פשוט ומהנה. לא מדע טילים ואין כאן שום דבר מסובך. 

זה לבדוק עלויות, לבדוק מתחרים ומחירים, לחשב זמן עבודה, כמה רוצה להרוויח. בדיוק מה שאת עושה כבר. כמה דברים שחשוב לך להיות ערנית אליהם. 

הראשון, זכרי שהלקוח לא משלם על תכשיט אלא על הערך המוסף שלו: יפה, יחודי, יוקרתי, צעיר, מגניב וכד'. כל אלו הם רשימה של ערכים מוספים. האם יש לתכשיטים שלו ערך מוסף לעומת מתחרים?

אם אין ערך מוסף, אז את מוכרת את המחיר, כלומר בזול, שזה גם ערך, אבל לא ממליץ למכור אותו. 

השני, מה הסיבה שאת עושה את מה שאת עושה? כלומר, מה מניע אותך? האם זה כסף או פרנסה? אני ממליץ לך להתמקד במה שאת אוהבת לעשות וללמוד איך למכור את זה. זה הרבה יותר מהנה וגם הרבה יותר משתלם.

אני מלמד מאומנים איך להיות אלופים במכירות רק כחלק מתהליך אימון עסקי או אישי. אני לא מקיים אימוני מכירות בלבד. מי שעושה זאת בהצלחה זה ניר דובדבני. אם תרצי לפתח את המיומנות הזו, חפשי את שמו. אם תרצי לדעת יותר על אימון עסקי, שלחי לי פניה דרך האתר האישי שלי. 

עוד דבר שחשוב לך לזכור. החיים זה משחק בהעזה ויש לה מחיר. לעיתים זה השקעה שיורדת לטימיון. זה חלק משכר הלימוד בפקולטה של החיים. אני מבין את זה ומקבל את זה באהבה. ממליץ לך לאמץ את הגישה הזו.

מאחל לך הנאה גדולה וברור לי שתעשי את זה כמו גדולה!

תודה

תודה לך על תשובה מעמיקה.

אני כן מוכנה ללכת על זה ולקבל את הניסיון שלי.
    אני מאוד אוהבת תכשיטים ובעיני כל תכשיט הוא  אומנות וזה מה שאני אוהבת.
    פרנסה לא חלק קטן בעניין ואני מעדיפה "להתעסק" במשהו שמעניין אותי ולקבל על זה כסף, להציע לנשים תכשיטים שיתאימו.

הכי תודה על עניין של למכור ב"זול" ואם אני אראה  שאני זקוקה לעזרה במכירות אני אפנה לניר. חשבתי להשתמש בעניין של זול ועכשיו אני אחשוב על זה קצת אחרת.

אף אחד לא רוצה לקנות בזול

בניגוד גמור למה שנדמה למרבית האנשים, אף אחד לא רוצה לקנות בזול. כולם רוצים לקנות איכותי, יפה, יחודי, מענין, יוקרתי, צעיר. אף אחד לא אומר לעצמו 'אני רוצה לקנות תכשיט זול'. לא את ולא אחרים. 

הרעיון של למכור בזול הוא רעיון רע. אני מוכר יקר וכדי שאנשים יקנו למדתי להביא ערך מוסף כזה שאנשים מוכנים לשלם עליו. זה האתגר שלך גם. איך לגרום לאנשים לרצות לשלם לך יותר.

זה יקרה רק אם יהיה לתכשיטים שלך ערך מוסף. אחרת תהיי עוד מוכרת תכשיטים ואז תהיי חייבת למכור את הערך שנקרא 'זול' כי אחרת אף אחד לא יקנה ממך. בהנאה

בניגוד גמור למה שנדמה למרבית האנשים, אף אחד לא רוצה לקנות בזול. כולם רוצים לקנות איכותי, יפה, יחודי, מענין, יוקרתי, צעיר. אף אחד לא אומר לעצמו 'אני רוצה לקנות תכשיט זול'. לא את ולא אחרים. 

הרעיון של למכור בזול הוא רעיון רע. אני מוכר יקר וכדי שאנשים יקנו למדתי להביא ערך מוסף כזה שאנשים מוכנים לשלם עליו. זה האתגר שלך גם. איך לגרום לאנשים לרצות לשלם לך יותר.

זה יקרה רק אם יהיה לתכשיטים שלך ערך מוסף. אחרת תהיי עוד מוכרת תכשיטים ואז תהיי חייבת למכור את הערך שנקרא 'זול' כי אחרת אף אחד לא יקנה ממך. בהנאה

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.