תובנה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • תגובות
    תובנה

שלום לכם,יש לי תובנה שהגעתי והפנמתי אותה, אודות כך, שאני חיה את החיים בריקנות. מצד שני הצלחתי מאוד בחיים, בלימודים ובקריירה ואפילו בניתי משפחה בת 5 נפשות.
    וזה לא עניין הגיל. אני מרגישה שכל מה שקורה איתי הוא סתם…. בערב אחרי יום עבודה, הרבה רעש מסביב, ילדים ובעלי, אני נשכבת לישון ונשארת עם עצמי ומרגישה מייד שהכול סתם.
    ואני אוהבת את ההרגשה הזאת. אני מרגישה שרק ההרגשה הזאת היא אמיתית.
    מצד שני, כשבעלי שומע אותי מדברת על זה הוא חושש מאוד ומתחיל לשכנע אותי שזה לא כך.

דיקלה, תעני על השאלה הבאה

שלום דיקלה
    בואי תשאלי את עצמך את השאלה הבאה – מה צריך להיכנס לתוך חייך על מנת שתרגישי בסוף היום כי עשית ופעלת למען משהו שלקראתו את משתוקקת לקום למחרת בבוקר?
    תשאלי את עצמך שאלה נוספת – אני שומעת שיש לך חיים מלאי עשייה – למען מי את עושה הכל? מה את מצפה לקבל בתמורה בגמר יום של עשייה?
    אני מציעה כי תהרהרי בשאלות אלו ואשמח לשוחח איתך לאחר שתמצאי תשובה עליהן. גם תשובה של "אין לי מושג" הי א תשובה……..
    חג שמח
    דידי שחר – הגשר להצלחה

תובנות – המשך

היי דידי, איזה תשובה 🙂

לכל מה שאני עושה בחיים, מצד אחד יש תועלת ומצד השני אהבה והתעניינות.
    מגדלת ילדים באהבה בשיתוף מלא עם בעלי
    אוהבת ונאהבת על ידי בעלי
    עבודה זה עסק שאני הקמתי ומכרתי אותו ומנהלת אותו.
    ואני עושה את הכל בשבילי ובשביל הסובבים אותי.

כן התשובה היא "לא יודעת"

ו………..????

הי די קלה
    ו…………..? מה הפרמטר שאם תוסיפי אותו החיוך והחשק יחזור?????
    כשאת אומרת שאת עושה הכל בשביל עצמך – מה הערך המוסף שאת מקבלת מעשייה זו? האם ערך מוסף זה מספק אותך? או האם הוא נעשה מתוך כוח ההרגל ההכרח ההישרדותי?

מה השאלה?

שלום דיקלה. יש כאן הרבה מילים על כלום. לא הבנתי מה השאלה? אם תדעי לשאול שאלה טובה, יש אפשרות שתקבלי גם תשובה כזו. 

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.