אימון אישי לקריירה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    אימון אישי לקריירה

היי, אני יודעת שאין דבר כזה אימון להצלחה, סליחה כן, אבל לא מאמינה במושג הזה. אבל אני מחפשת אימון אישי לקריירה בשביל למצוא משהו שיתאים לי . אשמח לקבל טיפים איך כדי לחפש מאמן שלא ימכור לי לוקשים על הצלחה אלא על ת'כלס. תודה, שיר

אימון אישי לקריירה

היי שיר
    האימון מתמקד בבחינה משותפת של הצרכים שלך, היכולות שלך, המשאבים העומדים לרשותך ועוד פרמטרים שונים. לאחר בחינת כל הפרמטרים האלו ישנה היכולות למקד ולדייק בכיוון/כיוונים המתאימים לך, לאישיות שלך והנותן מענה למירב הצרכים שלך.
    אם המתאמן רוצה בכך, ישנה אפשרות לבנות "מפת דרכים" יחד עם המאמן = אבני דרך = תכנית פעולה שבסופה תגיעי ליעד שבמקרה שלך זה מימוש הקריירה בה תבחרי.
    והרשי לי רק לומר במאמר מוסגר כי עצם היכולת להגיע להחלטה/תובנה מושכלת, היא היא כבר הצלחה גדולה מאוד, כי מכאן והלאה האחריות להגעה ליעד היא שלך, ושלך בלבד………ולכן יש כאן שתי הצלחות – האחת התובנה וההחלטה לפעול והשנייה – עצם ההגעה ליעד.
    את בהחלט יכולה לערוך"ראיון" למאמן הפוטנציאלי בעת פגישת ההיכרות ןלהתעניין בשיטת העבודה ולראות אם את מתחברת. ממליצה לגשת למספר פגישות היכרות לפני קבלת ההחלטה הסופית
    אשמח לסייע לך בכל שאלה נוספת.
    שיהיה בהצלחה שיר
    דידי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.