יוצא לדרך עצמאית חדשה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • תגובות
    יוצא לדרך עצמאית חדשה

הייתי שכיר מאז ומתמיד והחלטתי סופית שאני יוצא לקריירה עצמאית ולעסק משלי (שירותי עיצוב פנים פרטיים). המליצו לי להיעזר סייעוץ עסקי או אימון עסקי. האם זה משהו שכדאי ליישם בשלב הראשוני או שזה משהו שרלוונטי באופן שוטף גם בהמשך? מה כולל אימון עסקי בעצם וכיצד זה יכול לתרום לי? נרשמתי כבר להיות חבר בלשכת המסחר שמציעה שירותים לבעלי עסק וראיתי שהם מציעים הצעות של מכרזים ממשלתיים וגם כאלה מחו"ל / האם אימון עסקי יכול לתרום גם בחלק הזה בהשגת לקוחות ובהרחבת הפעילות? 

עוד משהו בהקשר

בהקשר של הצעות מכרזים להשגת לקוחות, איך אפשר לקבל רעיונות להשיג הצעות של מכרזים בינלאומיים? אני לא שולל לעשות רילוקיישן אם אקבל פרויקטים מעניינים גם בחו"ל. בכל מקרה אשמח לפירוט לגבי אימון עסקי ומה זה כולל

יצא לדרך עצמאית חדשה – תשובה

רונן שלום
    ראשית, ברכות על החלטתך לצאת לדרך עצמאית.
    אימון עסקי מלווה אותך במספר מישורים:
    1. עוזר לך בבחינת  הכיוון וההיתכנות: מה הכלים העומדים לרשותך, כיצד תמנף את החוזקות שלך, בוחן יחד איתך את כל מרחב הפעילות העתידית בכל הממשקים הרלוונטיים וכו,
    2. לאחר בחינת הכיוון וההיתכנות, והחלטה על המטרה, האימון העסקי מניח את אבני הדרך להקמת העסק, אבני דרך אלו כוללים גם כתיבת תכנית עסקית.(ובתוך התכנית העסקית יש לשים דגש על נושא השגת הלקוחות /מתחרים/תמחורים וכד')
    3. המאמן העסקי, במידה ואתה מעוניין בכך, יכול להמשיך ללוות את העסק שלך ואותך לאורך שלבי ההקמה, בחינת ההתקדמות, ומציאת חלופות לאבני הדרך שהוצבו במידה והנתוני ם מראים כי יש צורך בכך, עוזר בבניית ממשקי עבודה נכונים ועוד.
    אם אכן ברצונך לפתוח בדרך עצמאית, אני בהחלט ממליצה כי תיקח ייעוץ בנושא . הייעוץ הנכון יעזור בקיצור תהליכי ה"חיפוש והתהייה" ובכך תגיע למטרה בדרך מושכלת ובטוחה.
    מאחלת לך הצלחה בדרך חדשה זו בה בחרת.
    דידי שחר – הגשר להצלחה

עוד משהו בהקשר

רונן – נא ראה את תשובתי לשאלה הראשונה ששלחת.
    המשך שבת טובה
    דידי שחר

יוצא לדרך עצמאית חדשה

הי רונן,
    לשאלתך "במה אימון עסקי יכול לתרום",
    אימון עסקי, עושה שמוש בכלים ותרגילים שלמעשה מכפילים את כח החשיבה והעשייה שלך. דמיין שיש לך שותף שחשוב איתך, ששואל אותך שאלות שמטרתן למקסם את ההחלטות והתובנות שלך, שותף שעושה איתך סימולציות על תהליכים עסקיים או לפני פגישות עסקיות חשובות, שותף שממקד את העשיה שלך ולא נותן לך "לברוח" או לסטות מהדרך. שותף שמשקף לך את ההתנהלות שלך ועוד…
    אני מאמין שבין אם אתה בתחילת הדרך ובין אם אתה וותיק, האימון העסקי הוא כלי פנטסטי למקסם את התוצאות העסקיות שלך.
    אני מאחל לך הצלחה רבה בדרכך.

רוני קרמר.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.