אמון בקשר

מי אנחנו

אמון בקשר הוא ביטוי למי שאני, והמודל בו מאמין. לכל אחד מאתנו יש קשרים, כשהמהותיים ביותר אלו הקשרים עם עצמנו ובני זוגנו. כשמשהו באמון שלנו בעצמנו, או בבני זוגנו נפרם, אנו מרגישים, רע מאוד, לפעמים הולכים לאיבוד. מניסיוני לאורך שנים עם פרטים וזוגות, חשוב להחזיר האמון מה יותר מהר לאדם ולזוג, ורק אז ניתן לעשות עבודה לתיקון המשבר. כאדם שאמון, אמינות הם נר לרגליו, יודעים הלקוחות שלי שברגע שהם נותנים בי אמון, אני לרשותם 24/7, לפי הצורך, ובד"כ גם לאחר המפגשים הרשמיים, עם חלקם שומר על קשר.
אחד מדרכי באבחון שבהם משתמש, עריכת מפה אסטרו- קבלית, שעורך ללקוחות, כמובן בהסכמתם. הנתונים שמקבל מהמפות מאפשרים לי להכיר מהר וטוב יותר את האדם שמולי, וכך יוצא שמצליח מהר מאוד להתכוונן לאדם שמולי, גם בנקודות שלא חשב עליהן, כמו גם ההכרות והידע שלי על מיהו האדם, עוזרים לתהליך לקרות מהר וחזק יותר מתהליך רגיל של אימון או ייעוץ. אחת ההתמחויות שלי היא אוכלוסיית פרק ב' בנשואין. כבעל משפחה כזו לאורך כ-20 שנה, למדתי ופיתחתי שיטה וידע, המאפשרים לי לגשת ולעבוד עם אנשים הנמצאים לקראת או בתוך פרק ב'.
חשוב לי מאוד ללמד האנשים את השפה, ולשים דגש גדול מאוד על הילדים. הילדים בסיטואציות הללו מאוד רגישים, עוברים המון, ולא פעם ההורים הטרודים במשבר שלהם, ומוצפים ברגשות משלהם, לא מתפנים מספיק להבין מה עוברים ילדיהם. שם אני מנסה להיות בעבור הילדים. אני עובד עם אנשים בצפון בקליניקה בטבעון, ובמרכז בקליניקה בנמל ת"א. אשמח לשאלות, גם בטלפון ללא חיוב, ובטח ובטח לפגישות אישיות, שהן תמיד מעשיות ויעילות. בברכה איל
תחומי התמחות: אמון,משבר,גרושין,זוג,פרק ב',משפחה מורכבת,ייעוץ, הדרכה
 

נחליאלי 6 יגור

ביקורות על אמון בקשר

עדיין לא התקבלו ביקורות על אמון בקשר כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום