יוסי וילנסקי - מאמן אישי ומאמן זוגי

מי אנחנו

אני מאמן אישי מוסמך מנוסה, מאמן בוגרים, מתבגרים, מנהלים צעירים בתחילת דרכם וזוגות. לאימון אישי והנחייה הגעתי לפני כ-5 שנים לאחר למעלה מ-25 שנה של ניהול בכיר בארגוני הייטק, שנים בהם צברתי ניסיון רב בעבודה עם אנשים ורכשתי השכלה רחבה במדעים, ניהול, ופסיכולוגיה. כמו כן אני מפתח ומנחה קורסים לניהול פרויקטים ולפיתוח מיומנויות ניהול.
 
למדתי לאהוב אנשים, לקדם אותם ולהניע אותם במוטיבציה גבוהה. כמנהל, למדתי שהדרך שלי לעמוד במשימות הארגון היא לרתום אנשים במוטיבציה גבוהה למשימה באופן שמקדם גם אותם וגם את הארגון - מכאן, הכניסה לעולם של אימון אישי (קואצ'ינג) הייתה טבעית וברורה לאחר שמשך שנים ארוכות תפקדתי למעשה כמנהל שהוא גם מאמן אישי, מדריך ומנחה.
 
כיצד נולד המודל של אימון אישי בונה? כשהתחלתי לאמן שאלתי את עצמי איזה מאמן אישי אני רוצה להיות ובאיזה אימון אישי אני רוצה להתמחות. שאלתי מתאמנים מה הם באמת רוצים כשהם באים לאימון אישי. הם מגיעים כי הם "דורכים במקום, מתקשים להתמודד עם בעיות, לא מממשים את הפוטנציאל האישי שלהם". תוך כדי אימון אישי הם לומדים לרצות יותר מאשר פתרון זמני של בעיות קיימות - רוצים חיים טובים יותר ומבינים ש"חיים טובים" הם משהו שאפשר וצריך לבנות באופן פעיל, לא יושבים ומחכים שזה יקרה. כך נולד למעשה הקונספט של אימון אישי בונה, אימון אישי לבניית חיים טובים שמשלב התמודדות עם קשיים ובעיות בהווה ובנייה של עתיד טוב יותר.
 
לבנות, פרוש הדבר לפעול לקידום כל תחומי החיים ולאיזון ביניהם: התפתחות אישית, בטחון/דימוי עצמי, זוגיות משפחה וחברה, קריירה, בריאות, פנאי והנאה ועוד. כדי להפוך אימון אישי לתהליך בונה אני משלב בו הווה ועתיד, רגש הווייה ומחשבה, יכולת ניהול, דמיון מודרך וכלים  עוקפי מחשבה נוספים, ניסיון, מנהיגות, חוכמה ואהבה. 
 
אני אדם שאוהב לשלב תכונות ופעילויות - שילובים וניגודים משלימים הם בין המפתחות שלי לגיוון, ליצירתיות ולמצוינות. אני נמרץ וגם מקרין שלווה, שיטתי אנאליטי וגם יצירתי וגמיש, שקול וגם נועז, רציני עם חוש הומור מפותח, חושב וגם מרגיש, משימתי וגם אנושי.
 
עברתי, ואני ממשיך לעבור, הכשרה ארוכה וקורסי התמחות רבים בנושא אימון והנחיית קבוצות. אני מוסמך כ- מאמן אישי לבוגרים ומתבגרים, מאמן זוגי משפחתי,  מטפל בדמיון מודרך, מאמן ומנחה קבוצות. חבר בלשכת המאמנים בישראל.
 
נשוי בכיף למעלה משלושים שנה, אב גאה לשלושה "ילדים" בוגרים, אוהב לבלות עם המשפחה ועם חברים, אוהב חברת אנשים וטבע, חובב צילום (של אנשים ושל טבע כמובן), אוהב להאזין למוסיקה, לקרוא ולטייל ו...פתוח תמיד לתחומי עניין נוספים. מתגורר בכפר סבא ופועל בעיקר באזור השרון. 

טשרניחובסקי 113 כפר סבא

ביקורות על יוסי וילנסקי - מאמן אישי ומאמן זוגי

עדיין לא התקבלו ביקורות על יוסי וילנסקי - מאמן אישי ומאמן זוגי כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום