נמלה-אימון אישי ועסקי

מי אנחנו

נמלה - אימון אישי ועסקי מציעה ללקוחותיה שירותים שונים ומגוונים המבוססים כולם על טהרת האימון (Coaching), ההתפתחות וההעצמה האישית והעסקית. נמלה הוקמה ע"י רז אוחנה (מאמן אישי ועסקי מוסמך ומנחה קבוצות), מתוך חזון ומחויבות עמוקה ללוות ולהוביל אנשים ועסקים לייצר פריצות דרך על ידי העצמה ומתן השראה. נמלה – אימון אישי ועסקי הינה נציגה ושותפה עסקית של חברת LifeSuccess האמריקאית, אחת מהחברות המובילות בעולם בתחום ההתפתחות וההעצמה האישית והעסקית, אשר התכנים שלה והסמינרים שלה מופצים בכל העולם באמצעות נציגים ושותפים מוסמכים דומים.
 
שירותי האימון אותם מציעה נמלה ממוקדים בתחומים הבאים:
 
1. אימון אישי (Coaching) – אימון ליצירת פריצת דרך בכל אחת ממערכות היחסים אותם אנו מנהלים בחיינו האישיים, החל ממערכת היחסים שלנו עם עצמנו ודרך הזוגיות, קריירה, משפחה, חברים ועוד. האימונים האישיים הינם סדרת מפגשים של אחד על אחד, בני כשעה כל אחד, במהלכם מזהה המאמן יחד עם המאומן את הדילמות העיקריות בחייו של המאומן העולות מתוך השיחות ביניהם ובתוך כך מעביר את הכלים השונים והמתאימים לאותו מאומן, בכדי שיוכל ליצור את פריצות הדרך בתחומים בהם הוא "תקוע".
 
2. אימון עסקי (Business Coaching) –  אימון לעסקים ממוקד תוצאות. האימון העסקי שם דגש ומיקוד על העסק ועל תוצאותיו של העסק ולכן במסגרת תהליך האימון נפגש המאמן לא רק עם בעלי העסק ומנהליו, אלא גם עם עובדי העסק וכל הנוגעים לענייניו השונים ושרלוונטיים לתהליך.
 
3.סמינרים שונים ומגוונים מבית היוצר של חברת LifeSuccess
 
4. הרצאות – הרצאות מובנות או מותאמות במיוחד לצורכי הלקוח במגוון נושאים: עקרונות ליצירת פריצת דרך בחיים, ניהול אורח חיים בריא, העצמה אישית, תקשורת אפקטיבית, יצירתיות, פיתוח יכולות מנהיגות ועוד. ההרצאות הינן הרצאות חווייתיות, המשתפות את הקהל ומניעות לעשייה. משך ההרצאות הינו בין שעה ורבע לשעה וחצי.
 

ההדרים 3 ראשון לציון

ביקורות על נמלה-אימון אישי ועסקי

עדיין לא התקבלו ביקורות על נמלה-אימון אישי ועסקי כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום