coaches.co.il

פורום אימון אישי

מנהלי הפורום:
הודעות רלוונטיות מהפורום:
חיפוש מאומנים לתהליך nlp
13/09/2021 07:29 אם את/ה מחפשים שינוי אמיתי בחיים. כזה שיעזור לכם להבין למה אתם עושים את מה
בחירת בי"ס ללימוד אימון אישי
31/07/2021 12:12 שלום לכם. יש לי התלבטות לגבי מקום הלימודים של קורס זה. האם ניתן לסייע לי בק
חוסר תפקוד ומצב רוח ירוד
04/03/2021 16:55 הי דניאל, אנסה לקצר😊 ישנם מספר משתנים שהוכחו כקשורים במתאם חיובי עם נושא מ
בחירת בי"ס ללימוד אימון אישי
31/07/2021 12:13 שלום לכם. יש לי התלבטות לגבי מקום הלימודים של קורס אימון אישי. האם ניתן לסי
כניסה לפורום

חשיבה חיובית - כמה זה חשוב לנו?

חשיבה חיובית - כמה זה חשוב לנו? הקלישאה מספרת שאם נחשוב חיובי, אז יקרו לנו דברים חיוביים. אך זו לא רק קלישאה, שכן במקרים רבים זה באמת מה שקורה. מה שבטוח הוא, שקיים סיכוי גדול יותר שאם נחשוב חיובי נצליח, מאשר אם נחשוב בצורה שלילית. חשיבה חיובית נתפסת בעיניי הרבה אנשים כגישה שקשורה לניו אייג' או לאמונה אפילו דתית, יש גם כאלה..


טיפול בחרדות

חרדות הפכו להיות חלק מחייהם של צעירים ומבוגרים רבים בשנים האחרונות והטיפול בהן לעיתים אינו מלא או אינו מתייחס למלוא ההשלכות, הפיזיות והנפשיות שנגרמות כתוצאה מחרדה. מהי חרדה? חרדה מתחילה בפחד, יש לכולנו פחדים במצבים מסוימים, תחושות מסוימות, אנשים או תרחישים מסוימים, הפחד גורם לנו להרגיש אחרת,..


אימון רוחני - איך זה מתקשר לאימון אישי

אימון רוחני - איך זה מתקשר לאימון אישי אימון אישי בפשוטות, הוא תהליך שבו המאמן האישי עוזר למתאמן לבחון את המצב הקיים בחייו, להגדיר את מטרותיו ולאחר מכן לבצע פעולות (פנימיות וחיצוניות) על מנת לקדם אותו על עבר הגשמת מטרותיו ויעדיו. אימונים קלאסיים התבססו על שימוש בשכל ועבודה מנטלית בעיקרה והם תהליכים נפוצים שקיימים כמובן גם כיום. בהמשך..


תהליך אימון זוגי לזוג בצפון

תהליך אימון זוגי לזוג בצפון כזוגות אנו נקלעים לא פעם למשבר, לא ברורה הדרך המשותפת, ומתלבטים אם ואיך להמשיך.  כאדם המלווה זוגות זמן רב, מבקש לשתף אתכם באימון זוגי שעורך לזוג מהצפון, (כמובן שכל הפרטים האישיים בדויים, למען לא יזוהו) גלי ושרה הגיעו אלי דרך חברים וזה סיפורם: התחתנו לפני כ-10 שנים, גלי במקור מהצפון ושרה..


אימון מנהלים - גם מנהלים צריכים אימון אישי

אימון מנהלים - גם מנהלים צריכים אימון אישי אימון מנהלים צובר בשנים האחרונות תאוצה רבה בכל העולם וגם בישראל ככלי לפיתוח וקידום מנהלים בדרגים השונים. מחקרים שנעשו בתחום בעולם הוכיחו כי החזר ההשקעה של מנהלים על האימון היתה גבוהה בעשרות אחוזים על העלות ותרמה רבות למנהלים באופן אישי ולארגונים באופן עקיף. כיוון שכך, תהליך אימון מנהלים הוא בחינת..


רובי שטיינר מספר הכל על אימון אישי מהזווית שלו

רובי שטיינר מספר הכל על אימון אישי מהזווית שלו צוות האתר גאה להציג- ראיון אישי שערכנו עם מנהל הפורום שלנו רובי שטיינר כדי שיספר לנו הכל על אימון אישי בדרך שבא הוא רואה אותה. רובי עונה על כל השאלות ומשתף אותנו בחוויות אישיות, עצות למאמנים מתחילים,שיטות להצלחה ועוד.     מה זה בכלל אימון או מאמן אישי? זה אדם שיצר בחייו תוצאות..


ריקי לייבוביץ אוסדון - אימון אישי לילדים

ריקי לייבוביץ אוסדון - אימון אישי לילדים "למצא את המשאבים הפנימיים שבכם ולהגדיל את ארגז הכלים המתמלא בכל יום ביומו"    מהו אימון לילדים? למה אימון לילדים? איך הוא מתבצע? רבים מאתנו מגיעים לנקודות בחיים, בהם אנו מודים, כי אנו לא יכולים לעזור עוד לעצמינו לבד וזו הנקודה בה מחפשים עזרה מבחוץ. מחפשים..


קורס אימון אישי – להיות חלק מההצלחה

קורס אימון אישי – להיות חלק מההצלחה אימון אישי מסייע לכל אדם אשר מעוניין לממש רצונות ולהשיג יותר בחיים האישיים או עסקיים ועם מגוון מוסדות לימוד גם אתם יכולים להפוך למאמנים   אימון אישי (coaching) הינו מבין תחומי הלימוד המבוקשים וטרנדיים בעולם ובישראל בפרט שכן מדובר בתחום מאוד מעניין אשר בוגריו עוסקים במתן שירות ועזרה לאחרים..


דרכים למצוא כיוון מקצועי – 5 טיפים איך עושים את זה נכון

דרכים למצוא כיוון מקצועי – 5 טיפים איך עושים את זה נכון חלי ברוק, מנטורית, מאמנת מוסמכת (CCIL), מתמחה בתהליכי קריירה והסבה מקצועית, מייסדת "הפורמולה המנצחת לשינוי מקצועי"   אם רוצים להיעזר במישהו - איפה? מי? חינם? אופציה חינמית היא מרכזי צעירים ומרכזי הכוונה ויעוץ כמו מרכזי צעירים. במרכזים אלו יש יועצי הכוונה תעסוקתית, לפעמים יש..


אימון אישי לשינוי קריירה - למה, איך ומאיפה מתחילים

אימון אישי לשינוי קריירה - למה, איך ומאיפה מתחילים מאת: חלי ברוק, מנטורית, מאמנת מוסמכת (CCIL), מתמחה בתהליכי קריירה והסבה מקצועית, מייסדת "הפורמולה המנצחת לשינוי מקצועי" למה ה"למה" מתחיל לבעוט בתוכנו כאשר אנחנו קמים כל בוקר לעבודה וליום יום שאנחנו לא מוצאים בו סיפוק ומשמעות, מרגישים מבוזבזים, שהזמן עובר..


אימון זוגי – ככה עושים את זה היום

אימון זוגי – ככה עושים את זה היום מערכות יחסים יכולות לעלות על שרטון לא פעם. החוכמה הגדולה היא לדעת איך להיחלץ מהמצבים המורכבים ולהפוך כל לימון ללימונדה. בשביל זה קיים האימון הזוגי מערכות יחסים שונות מביאות אותנו למצבים שונים בחיינו שלפעמים דורשים מאיתנו לעמוד ולשאול את עצמנו שאלות רבות, שהתשובות עליהן לא תמיד נמצאות אצלנו. כאשר..


אימון אישי לילדים – לא משאירים את הילד מאחור

אימון אישי לילדים – לא משאירים את הילד מאחור לקראת שנת הלימודים שזה עתה נפתחה, אנחנו פותחים לכם דלת לעולם אימון אישי לילדים   על פי הערכות יש בישראל למעלה מ-100 מאמנים אישיים שפועלים באופן ישיר רק עם ילדים ובני נוער. מדובר על גידול מהיר בכמות שהתרחש בחמש-שש שנים אחרונות. מה שמוכיח עד כמה התחום של אימון אישי התפשט בחיינו, אבל יתרה מזו,..


אימון עסקי – מה ומתי מאמן יכול לייעץ לעסק

אימון עסקי – מה ומתי מאמן יכול לייעץ לעסק אחד התחומים הבולטים באימון אישי הוא התחום של אימון עסקי, מאימון מנהלים, דרך אימון קבוצות ומחלקות ועד אימון לקריירה. אנחנו נתייחס כאן לעולם של ייעוץ ארגוני השינויים בדרכי ניהול ושיווק מאלצים את החברות להשתנות מעת לעת. השינויים הם לעיתים נקודתיים ולעיתים מדובר בשינויים מבניים. השינויים באים להתאים..


עשרה דברים שחשוב לדעת על אימון אישי

עשרה דברים שחשוב לדעת על אימון אישי בזמן שאימון אישי הפך לאחד הענפים הפופולאריים בשוק, דברים מסויימים נשכחו , הנה עשרה דברים שכדי לדעת על אימון אישי תהליך של אימון מבוסס קודם על תיאום ציפיות. המאמן צריך להסביר למטופל, מה הולך להתרחש במהלך האימון, מה המטרות שלו, מה אתם תהיו אמורים לעשות בו, ואתם אמורים להסביר..


פיתוח מנהיגות - מאמנים אישיים מגלים את המנהיג שבכם

פיתוח מנהיגות - מאמנים אישיים מגלים את המנהיג שבכם מילדות שמענו שכדי להיות מנהיג צריך להיוולד עם זה, בספורט אומרים שמנהיגות לוקחים לא מקבלים. מאמנים אישיים ילמדו אותנו להיות מנהיגים ובדרך לקחת את המנהיגות המובטחת   מה זה מנהיג טוב? האם זה אחד שלא טועה לעולם, הרי אין אדם כזה. האם זה אחד שיכול לגרום לטעויות שלו להיראות..


בואו להכיר את בת חן וייס - מאמנת אישית ויועצת קריירה

בת חן וייס עסקה במשך עשור בגיוס כח אדם עד שהחליטה לשלב את הידע והניסיון שלה בתחום של אימון אישי וייעוץ לקריירה מתי החלטת להיות מאמן אישי ומה גרם לך לכך? שמי בת חן וייס, במשך כעשור עסקתי בתחום הגיוס בחברות מובילות בשוק כגון: פרטנר, טבע, aig  ועוד.. החל מגיוס למשרות מסה,..


בואו להכיר את אביב עגני - יועץ ומאמן כלכלי

אביב עגני , מאמין שמאמן טוב הוא קודם כל מישהו שיודע להכיר את המטופל, ללכת בקצב שלו, ולהתאים את שיטת האימון לצרכיו מתי החלטת להיות מאמן אישי ומה גרם לך לכך? החלטתי לפני כשנה להיכנס לתחום של אימון אישי , חרי תקופה של ליווי משפחה בהתנדבות בארגון פעמונים שאני פעיל בו ואחרי..


בואו להכיר את ד"ר דורון אלי

ד"ר דורון אלי, מאמין שמאמן טוב צריך להיות מסוגל להכיר בטיבם של בני אדם , לחשוף את המיוחד בהם ולדעת להעצים את עצמם. שמעת את זה,  פרס? מתי החלטת להיות מאמן אישי ומה גרם לך לכך? החלטתי לאחר שנים רבות של עבודה דומה, אך בשם אחר, כשגיליתי את הנוסחה שיפרתי למדתי את התחום..


בואו להכיר את איל שריג, מנהל אמון בקשר

איל שריג, מאמין שמאמן אישי הוא חונך, מלווה שתפקידו להשרות ביטחון ורוגע על מטופליו. זה מה שמלווה אותו כבר למעלה מעשר שנים במקצוע   מתי החלטת להיות מאמן אישי ומה גרם לך לכך? לפני הרבה שנים, למדתי לימודים אקדמאים בגיל מאוחר, ובעקבות תחושה של תקיעות,..


בואו להכיר את מנחם רוסו - מאמן אישי ויועץ ארגוני

מנחם רוסו היה מנהל בנק ואחרי יותר מ-13 שנים בתחום, החליט לעבור להיות מאמן של מנהלים מתי החלטת להיות מאמן אישי ומה גרם לך לכך? בשנת 2006 לאחר 13 ומשהו שנים בבנקאות, כמנהל סניף ומנהל המוקד הטלפוני של הבנק בו עבדתי נכחתי לראות שמיציתי את החזון שהצבתי לעצמי בשנת 1993 להיות מנהל..


תוכן מומלץ
קהילת מאמנים אישיים - בואו הצטרפו
Copyright © 2022 coaches.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מאמנים אישיים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום אימון אישי
מתעניינים באימון אישי ? השאירו פרטים בטופס והמומחים בתחום יחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים עם מאמנים אישיים המקצועיים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!