enter-article קורס אימון אישי – להיות חלק מההצלחה - מרכז ארצי למאמנים אישיים
אימון אישי » מאמרים וחדשות » קורס אימון אישי – להיות חלק מההצלחה

קורס אימון אישי – להיות חלק מההצלחה

אימון אישי מסייע לכל אדם אשר מעוניין לממש רצונות ולהשיג יותר בחיים האישיים או עסקיים ועם מגוון מוסדות לימוד גם אתם יכולים להפוך למאמנים
 

אימון אישי (coaching) הינו מבין תחומי הלימוד המבוקשים וטרנדיים בעולם ובישראל בפרט שכן מדובר בתחום מאוד מעניין אשר בוגריו עוסקים במתן שירות ועזרה לאחרים להגשים חלומות, רצונות ולממש את הפוטנציאל שלהם. כיום ניתן ללמוד קורס אימון אישי במרכז ושאר איזור הארץ במגוון מוסדות לימוד וכן מקצועות מקבילים מרתקים וממלאים כמו קורס NLP ולהנות מעבודה מספקת הן מבחינה כלכלית והן מבחינה נפשית. במאמר זה נסקור מספר מוסדות לימוד המאפשרים קורס אימון אישי במרכז הארץ ובשאר איזורי הארץ ונסקור את כל אשר חשוב לדעת טרם תחילת הלימודים.
 
קורס אימון אישי

להלן מספר מוסדות לימוד מובילים בישראל עבור לימודי קורס אימון אישי:

  • גומא המרכז הישראלי לגישור ואימון – קורס הכשרת מאמנים מורכב מ-115 שעות אקדמיות והינו קורס מקצועי אשר מכשיר את הסטודנטים להיות מאמנים תוך כדי אימון לפתרון בעיות, אימון למיצוי פוטנציאל, יחס מאמן-מתאמן ועוד.
אורך הקורס ותכני הלימוד: הקורס אורך 16 מפגשים אחת לשבוע בני 7 שעות אקדמיות ובין הנושאים הרבים הנלמדים בו היכרות עם מודל האימון ושלביו המובנים, כלים אימוניים של זיהוי ערכים, כתיבת חזון, בניית תוכנית פעולה ועוד, העצמה, זיהוי פרדיגמות, שיקוף, דיבוב, טיפול בהתנגדויות, מיתוג אישי, כניסה לשוק העבודה, יחסי מאמן ומתאמן ועוד. בנוסף ייערכו 2 סדנאות של סדנת הקשבה וסדנת אימון.
תנאי קבלה: סיום קורס אימון בסיסי + סיום תהליך אימון coaching.
לימודי המשך וסטאז': בסיום הלימודים יקבלו הבוגרים תעודת השתתפות בקורס הכשרת מאמנים אך כדי לקבל תעודת מאמן מוסמך יש צורך להמשיך ללמוד בקורס אימון מתקדם המהווה פרקטיקום ולאחריו יקבלו הבוגרים תעודת סיום של מסלול הכשרת מאמנים בישראל.


  • ICCM – קורס המתאים עבור המעוניינים לעבוד בעבודה מרתקת ומשפיעה בתור מאמנים אישיים, עסקיים, זוגיים, משפחתיים ולמי שמעוניין לרכוש מקצוע התקף בארץ ובעולם.
אורך הקורס ותכני הלימוד: הקורס אורך 7 חודשים עם 210 שעות אקדמיות ובין תכני הלימוד בקורס מבוא ל-NLP, הובלת שיחה בחוסר הסכמה, הנחיית קבוצות, אומנות האהבה, תקשורת זוגית, תרגול ראיון עבודה, עקרונות התפתחותיים, פתרון קונפליקטים, מהות סכסוך, יעדים ומטרות, כלים להנעת מאומן ועוד מגוון רחב של תכנים מרתקים ומעשיים.
סיום לימודים: הבוגרים יקבלו תעודת מאמן אישי, עסקי וזוגי מוסמך ויכול להמשיך ללימודי המשך.
לימודי המשך וסטאז': כל הבוגרים זכאים לקבלת עזרה בפתיחת עסק אישי או עזרה בהשתלבות תפקידי ניהול. ניתן להמשיך ללימודים מתקדמים של קורס הכשרת מאמנים מורחב וכן קורס הכשרת מאמנים עם השלמה לתארים ראשון ושני הכוללים תכנים מתקדמים יותר ופרקטיקום.

  • תפנית ביה"ס למנהלים – קורס בריכוז מקצועי של אלון גל ואשר מיועד לאנשים אשר רוצים לחולל מהפך בחייהם אך גם לאלו אשר מעוניינים להפוך את האימון האישי למקצוע.
אורך הקורס ותכני לימוד: הקורס אורך כ-142 שעות אקדמיות כאשר 30 שעות מתוכן הן הפקרטיקום. בין תכני הקורס יילמדו נושאים כמו העזה ויצירתיות אישית, העצמה אישית וצוותית, עקרונות מובילים בשיווק ומיתוג אישי, תוכנית פעולה לפתיחת עסק עצמאי כמאמן, הקניית כלי חינוך ואימון, אחריות ומנהיגות בחיים ובעסקים, עקרונות הצלחה ועוד.
מבנה הקורס: כולל הרצאות פרונטליות, משחקי תפקידים וסימולציות, פרקטיקום יישומי בו כל תלמיד יאמן 2 אנשים שונים וכן שיחות עימות והוקרה .
סיום הלימודים: לבוגרים ועומדים בדרישות תוענק תעודה של מערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה.
 
 
מחירים

מחיר קורס אימון אישי משתנה בין מוסדות הלימוד השונים כאשר בממוצע עלויות הקורסים השונים יכולים לנוע בטווח מחירים של 18,000-8,000 ש"ח.
 
לפרטים נוספים אודות קורס אימון אישי, מחיר קורס NLP, אימון אישי במרכז הארץ או שאר האיזורים בישראל, מלאו טופס קצר באתר ונציגינו ידאגו לחזור אליכם בהקדם עם כל המידע ומגוון הצעות מחיר ייחודיות.
 
רצוי לתכנן מראש את מטרות הלימוד שלכם כך שאם הנכם מעוניינים בלימודי המשך אזי כדאי לבחור במוסד אשר כבר מציע בו לימודי המשך בתחום

עוד באותו נושא

כיצד לבחור מאמן אישי

כיצד לבחור מאמן אישי

בימים בהם חלקנו זקוקים לעזרה ותמיכה בחיינו האישיים, המקצועיים או בחיי הזוגיות שלנו, וחלקנו מוצאים עזרה זו בדמות מאמנים אישיים, אשר עוזרים...

למה אנחנו צריכים מאמן עסקי

למה אנחנו צריכים מאמן עסקי

באמצע המאה העשרים, החלו להיווצר במוסדות אקדמאיים וחברתיים שונים, פרקטיקות שמטרתן היתה לייעל את העבודה במסגרת ארגון או במסגרת עצמאית. פרקטיקות...

ההבדלים בין אימון אישי לפסיכולוג

ההבדלים בין אימון אישי לפסיכולוג

אם בעבר כאשר הגענו למבוי סתום או לשלב בו נדרשנו לקבל החלטות חשובות, היינו פונים אל פסיכולוג כדי שיעזור לנו בכך אזי שבשני העשורים האחרונים גילו...

לימודי אימון אישי

לימודי אימון אישי

בישראל, על פי הערכות לא רשמיות יש יותר מ-1000 מאמנים אישיים שצמחו במסגרות הכשרה שונות. אם המספר הזה נשמע לכם מעט, זה בגלל שיותר מ5000 אנשים מציגים...

אימון רוחני - לחבר אמונה ומוטיבציה

אימון רוחני - לחבר אמונה ומוטיבציה

בישראל יש 60 אחוז דתיים ו-40 אחוז המגדירים את עצמם כחילונים. עם-זאת, כ-80% מהישראלים מספרים כי הם מאמינים בכוח עליון – דתי או אחר. אימון רוחני...

string(36) "categoryקורס אימון אישי"